Z radością informujemy o objęciu przez nas patronatem medialnym V edycji Kongresu „Made in Poland”, który odbędzie się już 7 czerwca w Berlinie!
To właśnie wtedy sektory nauki, administracji i biznesu znajdą punkt styku do wspólnych dyskusji wymian zdań na tematy kluczowe dla Polski.
Prelegenci będą wymieniać się swoimi doświadczeniami podczas trzech paneli dyskusyjnych, takich jak: „Droga do sukcesu – Made in Poland”, „Biznes a rozwój osobisty” oraz „Rozwój polskich innowacji”. Występy publiczne to jedno z narzędzi do budowania marki osobistej. Dlatego też eksperci będą się wypowiadać w obszarze swoich kompetencji potwierdzając jednocześnie, że selektywny wybór jedynie 19 reprezentantów polskiego biznesu był słuszny.
Uczestnicy w trakcie wydarzenia będą mieli przyjemność zwiedzić Berlin, a także wziąć udział w uroczystej gali wręczenia nagród gospodarczych, z rąk Ambasadora Polski w Niemczech, Dariusza Pawłosia. Kongres będzie potwierdzeniem jakości jaką prezentują polscy przedsiębiorcy jako znakomici eksperci oraz wiarygodni partnerzy biznesowi. Goście będą mogli się o tym przekonać już 7 czerwca 2024 roku o godzinie 10:00, w Holiday Inn Express – Berlin – Alexanderplatz.
Strona główna V Kongresu „Made in Poland”: https://kongresmip.pl/
Serdecznie Państwa zapraszamy!