Katalog uczestników

logo-combat-uczestnik-polskiego-kapitalu

Agencja COMBAT SECURITY oferuje swoje usługi w zakresie:

– ochrony fizycznej obiektów: lokali mieszkalnych, osiedli mieszkaniowych; domków jednorodzinnych i prywatnych posesji, sklepów, magazynów, hurtowni; biur, firm, zakładów, obiektów przemysłowych.

– ochrony osób prywatnych

– ochrony i zabezpieczania imprez masowych

-montaż monitoringu CCTV

Agenci są umundurowani i wyposażeni stosownie do specyfiki chronionych obiektów w środki przymusu bezpośredniego. Utrzymują łączność radiową pomiędzy sobą oraz bazą. Doświadczenie, jak również zatrudnienie specjalistów pozwalają na szybkie przeprowadzenie kompleksowej analizy potrzeb z zakresu właściwego zabezpieczenia i ochrony, biorąc pod uwagę charakter obiektu, jego lokalizację, obszar, kubaturę, potencjalne zagrożenia, odpowiedzialność i zakres obowiązków.

https://combat.com.pl/

logo-multimediahd-uczestnik-polskiego-kapitalu
logo-proton-uczestnik-polskiego-kapitalu

W XXI wieku przerwa w dostawie prądu oznacza duże utrudnienia – brak światła, ciepłej wody, możliwości korzystania z najważniejszych sprzętów. Niesie ze sobą także zagrożenie. Utrata ważnych danych, zastój w pracy i produkcji, a z nim ciężkie straty finansowe – to ryzyko, na które współczesny przedsiębiorca, zarządca obiektu czy właściciel domu nie mogą sobie pozwolić. Na szczęście istnieje rozwiązanie – dobry agregat prądotwórczy. Niezawodne wsparcie zabezpieczeń energetycznych, które dostarczamy. Proton Polska już od 11 lat pomaga w sytuacjach kryzysowych, chroniąc tysiące domów i przedsiębiorstw przed brakiem prądu.

Nasza historia
Na terenie Sieradza i okolic zdarzały się częste i dokuczliwe wyłączenia prądu. Jego mieszkańcy i właściciele gospodarstw rolnych doświadczali ogromnych strat. To właśnie chęć pomagania swojemu otoczeniu stała się naszą misją. Na jej silnym fundamencie powstała równie silna marka agregatów prądotwórczych – Proton Polska. 11 lat na rynku pozwoliło nam stworzyć potężne i fachowe zaplecze. Zaczęliśmy od małej miejscowości, teraz obsługujemy naszych Partnerów z całej Polski, a dodatkowo także z Czech, Ukrainy, Anglii i Niemiec.

Agregaty prądotwórcze Proton
Agregaty przenośne i stacjonarne, jednofazowe oraz trójfazowe, o szerokim zakresie mocy od 7.7 kVA aż do 63 kVA – ściśle wyspecjalizowana oferta to nasza odpowiedź na potrzeby zróżnicowanego rynku. Znajdziesz u nas bezpieczne i wydajne agregaty, o wyjątkowo niskich kosztach eksploatacji, z długowiecznym silnikiem. Z porządnym 100% miedzianym uzwojeniem, które zapewnia wytrzymałość i o wiele dłuższą żywotność. Solidnie wykonane z części pierwszej klasy, bo żadna inna nas nie interesuje. A przede wszystkim… z wiarygodnymi parametrami, które faktycznie odwzorowują to, ile możesz zyskać z agregatem Proton przez długie lata użytkowania.

„Nasze generatory trafiły już do tysięcy zadowolonych z ich pracy i jakości użytkowników”

https://proton-polska.pl/

logo-budfix-uczestnik-polskiego-kapitalu
Budfix to polski dystrybutor, konwerter oraz producent materiałów samoprzylepnych takich jak: taśmy klejące, taśmy dwustronne, wykroje z taśm klejących, uszczelki samoprzylepne, taśmy butylowe, sznury butylowe czy taśmy dekarskie.
Firma zapewnia fachowe doradztwo i wparcie techniczne, jest elastyczna oraz podchodzi indywidualnie do każdego klienta. Posiada duży wybór produktów, zapewniając kompleksowe zaopatrzenie w techniki klejenia. Oferuje również wysyłkę darmowych próbek do przeprowadzenia testów, a ceny produktów są naprawdę korzystne.
Jest również wyłącznym dystrybutorem klejów montażowych oraz chemii w aerozolach marki Edeler.
Edeler to firma specjalizująca się w dostarczaniu specjalistycznych klejów przemysłowych dla profesjonalistów w każdej branży, a szczególnie dla przemysłu ogólnego, przemysłu budowlanego, przemysłu motoryzacyjnego, przemysłu lotniczego, przemysłu kolejowego, przemysłu stolarskiego, szkutnictwa czy branży reklamowej.
logo-budros-uczestnik-polskiego-kapitalu

Budros to prężna i dynamicznie rozwijająca się firma działająca na rynku od 29 lat. Nasze wieloletnie doświadczenie składa się na wiele wspaniałych inwestycji w branży deweloperskiej , ogólnobudowlanej i rusztowaniowej. Nasze działania wykonujemy kompleksowo od projektu po gotowy obiekt, dbając o najdrobniejszy szczegół oraz potrzeby naszych klientów .

Na liście naszych referencji znajdują się budynki mieszkalne poprzez obiekty oświatowe, sportowe, hotelowe, usługowe, przemysłowe, aż po rewitalizację cennych obiektów zabytkowych. Naszym atutem jest dostęp do najnowszych technologii wykonawstwa robót, dających duże możliwości organizacyjne i wykonawcze .

Konkurując z innymi przedsiębiorstwami branży budowlanej, BUDROS szybko zyskał renomę firmy wykonującej fachowo, rzetelnie i terminowo zadania budowlane.

Nie boimy się wyzwań, realizujemy kontrakty spełniające największe oczekiwania naszych klientów. Od lat jesteśmy cenionym partnerem firm niemieckich. Stawiając na rozwój firmy w 1991r BUDROS zarejestrował oddział w Herne (Nadrenia i Westfalia), działający prężnie do chwili obecnej.

Ponad 200 osobowa doświadczona kadra pozwala na sprawną realizację nawet bardzo skomplikowanych obiektów w kraju i za granicą.

Naszą największą nagrodą jest uznanie klientów, za jakość i rzetelność naszych usług.

Jako pierwsza firma w Trójmieście już w 1999 roku uzyskaliśmy prestiżowe certyfikaty jakościowe ISO 9001:2000, ISO 9002:1994 i SCC** co potwierdza duże możliwości wykonawcze. Należymy do elitarnego Klubu Gazel Biznesu, Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa , Industriehandwerkskammer Dortmund.

https://www.budros.pl/

logo-dominowood-uczestnik-polskiego-kapitalu

Przedsiębiorstwo DOMINOWOOD powstało w roku 2002. Podstawową działalnością firmy jest produkcja i sprzedaż drewna klejonego głównie do produkcji okien i drzwi drewnianych.

Obecnie marka DOMINOWOOD jest jednym z głównych liderów w Europie wśród producentów drewnianych kantówek okiennych i drzwiowych.

W 2014 roku firma DOMINOWOOD w sercu Puszczy Knyszyńskiej w miejscowości Czarna Białostocka zrealizowała budowę nowego zakładu produkcyjnego.

Na powierzchni około 20 000 m2 powstał jeden z nowocześniejszych zakładów produkcji „klejonych kantówek okiennych i drzwiowych” w Europie. W zakładzie tym są wytwarzane innowacyjne produkty „WOOD+ EPI GLUE”. Są to klejone warstwowo półfabrykaty do produkcji okien i drzwi z zastosowaniem kleju EPI. Jest to klej wykonany na bazie polimeru emulsji izocjanianowej, którego spoina jest odporna na działanie zmiennych warunków klimatycznych.

Cały proces produkcji realizowany jest przy wykorzystaniu najlepszych na świecie maszyn do obróbki drzewnej – WEINIG, GRECON, DIMTER.

Posiadająca wysokie kwalifikacje załoga oraz najwyższej jakości surowiec drzewny stosowany do produkcji zapewniają bardzo wysoką jakość i trwałość wyrobów. Potokowy system produkcji umożliwia ciągłą kontrolę i ścisłe przestrzeganie ostrych reżimów technologicznych.

www.dominowood.pl

logo-eljako-al-uczestnik-polskiego-kapitalu

Firma „ELJAKO-AL” od 25 lat jest solidnym partnerem dla swoich klientów, dla których z powodzeniem realizuje kolejne projekty. Znajduje się w czołówce polskich firm fasadowych. Co roku produkują i instalują ok 70 000m2 konstrukcji aluminiowych i kilkanaście tysięcy m2 konstrukcji wentylowanych. Z sukcesem wykonali elewacje na dziesiątkach projektów budowlanych. Specjalizują się w projektowaniu, prefabrykacji, dostawie i montażu lekkich ścian osłonowych, ślusarki aluminiowej zewnętrznej i wewnętrznej w tym drzwi przeciwpożarowych EI, świetlików oraz szkła mocowanego punktowo w oparciu o wszystkie dostępne na rynku systemy.

http://www.eljako-al.pl/

logo-jfk-uczestnik-polskiego-kapitalu

JFK Group jako producent zbrojeń budowlanych działa już od kilku lat. Firma działa głównie na terenie Śląska, jednak zarówno gotowe prefabrykaty zbrojeniowe, jak i te wykonywane na zamówienie, dostarcza klientom z terenu całej Polski.

Produkcja zbrojeń budowlanych obejmuje czynności takie jak cięcie, gięcie, spawanie, oraz montowanie. Ze starannie dobranego surowca tworzone są pokrywy, pół dennice oraz inne elementy w zaawansowanej technicznie formie. Firma wykonuje także gotowe konstrukcje stalowe – szkielety zbrojeniowe ścian szczelinowych i pali, siatki, maty zbrojeniowe oraz inne gotowe elementy, zgodnie z zapotrzebowaniem Klienta. Zapewnia dostawy wykonanych elementów własnym transportem oraz ich montaż w miejscu wskazanym przez zleceniodawcę.

https://www.jfkgroup.pl/

logo-mbs-uczestnik-polskiego-kapitalu

MBS działa na rynku dystrybucji materiałów budowlanych od 30 lat. Zajmują się dystrybucją nowoczesnych materiałów i elementów budowlanych oraz sprzedażą hurtową i detaliczną. Posiadają również jeden z największych składów materiałów budowlanych na Dolnym Śląsku oferując klientowi najlepszej jakości materiały, dobrych i sprawdzonych marek w konkurencyjnych cenach.

https://www.mbs.wroc.pl/

NEO REMONT oferuje szybką realizację prac remontowych, budowlanych czy wykończeniowych. Z nimi odświeżysz swoje wnętrze oraz wykończysz dom czy mieszkanie pod klucz.

https://neoremont.pl/

logo-polplan-uczestnik-polskiego-kapitalu

Firma POL-PLAN jest najdłużej działającym i wiodącym w Polsce producentem plandek samochodowych, namiotów i lekkich hal namiotowych. Od 1983 roku staramy się sprostać najwyższym wymaganiom jakościowym, stale ulepszając technologię, solidność i estetykę wyrobów.

Nasz zakład dysponuje obecnie trzema halami produkcyjnymi na obszarze 3500 m2, dużym placem manewrowym i doskonałym zapleczem technologicznym. Pragniemy przedstawić Państwu zarys oferty dotyczącej jednej z podstawowych dziedzin naszej produkcji – hal o wielorakim zastosowaniu i namiotów.

Nowe formy promocji i ich wzrastająca popularność spowodowały przed kilku laty decyzję właścicieli POL-PLANU – braci Benedykta i Rafała Bródka o rozszerzeniu profilu produkcji. Doświadczenia w wytwarzaniu plandek samochodowych były najlepszą podstawą do uruchomienia produkcji nowoczesnych, estetycznych i trwałych namiotów.

Przedstawione przez nas realizacje prosimy traktować jako przykładowe i inspirujące. Oprócz całego zestawu standardowych namiotów i pawilonów proponujemy Klientom liczne rozwiązania dostosowane
do określonych potrzeb. Wszystkie nasze wyroby oparte są na jednym systemie profili – stąd możliwości wzajemnego uzupełniania różnorodnych konstrukcji, rozbudowy i modyfikacji.

Dwa równorzędne kierunki rozwoju firmy – produkcja plandek i namiotów uzupełniają się. Bogata oferta kolorystyczna materiału plandekowego i dobre wyposażenie pracowni plastycznej oraz jej fachowy zespól pozwalają na rzetelną realizację wymagań Klientów pragnących dobrze wykorzystać powierzchnie pokryć do prezentacji reklam.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce i Europie Wschodniej kilku firm zachodnich – prowadzimy dział handlowy TMN (Techniczne Materiały Nadwoziowe), który zajmuje się sprzedażą okuć plandekowych, elementów stelaży, narzędzi potrzebnych do produkcji plandek i namiotów oraz sprzedażą materiału plandekowego. Znaczną część naszych wyrobów eksportujemy.

Do Państwa dyspozycji stawiamy potencjał produkcyjny i doświadczenie ponad 100-osobowej załogi. Bardzo cenimy sobie współpracę ze stałymi Klientami, z przyjemnością udzielamy wszelkich informacji, wskazujemy najbardziej optymalne rozwiązania.

https://www.pol-plan.com.pl/

logo-pri-zyradow-uczestnik-polskiego-kapitalu

Zespół Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych Żyrardów działa na rynku usług budowlanych.

Jest on wykonawcą ścianek berlińskich, ścianek szczelnych i nie tylko. Jego specjalnością są różnego rodzaju roboty inżynieryjne.

Firma posiada wieloletnie doświadczenie w specjalistycznych pracach związanych z zabezpieczeniami oraz odwodnieniami wykopów budowlanych i wzmacnianiem podłoża. Zespół składa się z wykwalifikowanej kadry i specjalistycznego sprzętu, który umożliwia firmie precyzyjne realizowanie zleceń w ustalonym terminie. Zaplecze sprzętowe obejmuje m.in. maszyny do wiercenia oraz wbijania pali stalowych w gruncie. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Warszawie , jednakże zlecenia realizowane są na terenie całej Polski. Zespół prowadzi pracę na obiektach kubaturowych, inżynieryjnych , drogowych jak i kolejowych.

logo-silikaty-uczestnik-polskiego-kapitalu

„Silikaty – Szlachta s. c.” działa 2005 od roku. Jest nowoczesnym zakładem produkcyjnym, który mieści się na terenie byłej cegielni. W tym miejscu produkowano cegłę od prawie 100 lat. Po zakupie firmy przez obecnych właścicieli, wprowadzono nową linię technologiczną w pełni zautomatyzowaną. Teraz produkcją steruje komputer, który czuwa nad całym procesem wytwórczym. Dodatkowym atutem firmy jest jej położenie. Znajdujące się w pobliżu zakładu złoża piasku są jednymi z najlepszych w Polsce biorąc pod uwagę możliwość ich wykorzystania do produkcji silikatów. Piasek kwarcowy z eksploatowanych przez firmę złóż jest idealnym materiałem do produkcji silikatów. Nie jest wymagana jego szczególna obróbka. Właściwości budulca są rewelacyjne.

Proces produkcyjny

Silikaty są produkowane z naturalnie czystych surowców takich jak wapno, piasek i woda. Proces technologiczny w „Silikaty – szlachta” jest w pełni kontrolowany i całkowicie zmechanizowany. Dzięki temu wyroby silikatowe spełniają nie tylko wszystkie wymagania Polskich Norm i przepisów Prawa budowlanego, ale także oczekiwania użytkowników. Silikat jest repliką piaskowca – skały stanowiącej składnik skorupy ziemskiej. Składa się z tych samych minerałów, co naturalny piaskowiec. Technologia produkcji „sztucznego piaskowca” została wynaleziona i opatentowana w 1880 roku przez niemieckiego uczonego Wilhelma Michaelisa. Proces produkcji cegieł wapienno – piaskowych jest powtórzeniem procesu powstawania skały w skorupie ziemi. Po wymieszaniu około 90% piasku i 7% wapna, z dodatkiem 3% wody, surowce te pozostają 2 do 4 godzin w stalowych silosach (reaktorach), aby doprowadzić do odpowiedniego fizycznego wymieszania się ziaren piasku ze sobą. Tu następuje proces gaszenia wapna, a wraz z nim wzrost temperatury do poziomu ok. 60-80oC w którym krzemionka traci swą krystaliczna strukturę co ułatwia późniejsze formowanie wyrobów. Następnie mieszanka wapienno-piaskowa kierowana jest do pras, w których zostaje uformowana w cegły i bloki o odpowiednich rozmiarach i właściwym kształcie. W autoklawach materiał poddawany jest w ciągu 6 do 12 godzin rekrystalizacji (w zależności od rozmiarów), w wyniku bezpośredniego działania pary wodnej o temperaturze ok.200°C pod ciśnieniem. Wtedy zachodzą reakcje chemiczne miedzy wapnem i piaskiem dzięki czemu wyroby uzyskują dużą wytrzymałość i trwałość.

http://silikaty-szlachta.pl/

logo-soffia-uczestnik-polskiego-kapitalu

BUDUJEMY Z PASJĄ

Specjalizujemy się w budowie domów oraz mieszkań na granicy Warszawy. Dążymy do rozbudowania naszej oferty, dlatego niebawem nasze portfolio poszerzy się także o lokale usługowe oraz biurowe. Poszukujemy nowych miejsc pod kolejne inwestycje, oferując naszym klientom mieszkania bezczynszowe w dzielnicach i miejscowościach dobrze skomunikowanych z centrum Warszawy. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży aby zapoznać się z aktualną ofertą.

https://soffia.eu/

Biuro rachunkowe PIMIR to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze księgowej i kadrowo-płacowej dla firm działających na terenie powiatu starachowickiego oraz dzięki wykorzystaniu autorskiej platformy internetowej, może obsługiwać klientów z całej Polski.
Biuro rachunkowe PIMIR stworzyło również nowy innowacyjny projekt – JShop czyli zaufane źródło sukcesu w świecie serwerów Minecraft! Więcej informacji na stronach https://pimir.pl oraz https://jshop.partners.

Nasze biuro istnieje na rynku od 1988 roku. Posiadamy doświadczenie, tak potrzebne w tym zawodzie. Nasz profesjonalizm zapewnia klientom rzetelne wykonanie powierzonych nam obowiązków, a im samym spokój i gwarancję, że dokumenty finansowe swoich firm znajdują się w odpowiednich rękach.

Zajmujemy się pełną obsługą księgową osób fizycznych i prawnych, obsługujemy z takim samym zaangażowaniem duże firmy jak i małe, rodzinne działalności gospodarcze.

Księgowość, podatki, kadry i płace dla podmiotów o różnym profilu i zakresie działalności oraz dowolnej formie prawnej to nasz chleb powszedni. Doradzamy także w zakresie założenia, prowadzenia lub likwidacji czy przekształcenia firmy.

Dodatkowo ułatwiamy prowadzenie działalności naszym klientom reprezentując ich przed urzędami oraz w razie potrzeby zapewniając im pomoc doradców podatkowych, biura kredytowego, firmy windykacyjnej oraz kancelarii prawnej.Bieżący dostęp do aktualnych aktów prawnych i orzecznictwa pozwala nam na szybkie informowanie naszych klientów o zmianach istotnych dla ich działalności. Oferujemy stałe konsultacje Prawno-finansowe ułatwiające podejmowanie każdej decyzji związanej z prowadzoną działalnością.

Posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty i ubezpieczenie. Z biurem współpracuje jeden z najwybitniejszych polskich biegłych księgowych.

Dla firm narodowych, z polskim kapitałem gwarantujemy znaczące rabaty.U nas każdy klient uzyska fachową pomoc i życzliwe podejście.Współpraca z nami to nie tylko gwarancja pewności i bezpieczeństwa, lecz również korzyści finansowe. Podpisanie z nami umowy to zawsze punkt po stronie zysków.

http://www.pgk.org.pl/

Raich Sp. z o.o. firmą księgowo – informatyczną prosperującą od 2008 roku. Przy stosowaniu systemu Elektronicznej Wymiany Danych oprogramowania CDN OPT!MA firmy COMARCH są w stanie świadczyć swoje usługi na terenie całej Polski.

www.raich.pl

Tax-US podatki, doradztwo zajmuje się wyłącznie sprawami „czystego” doradztwa: optymalizacją podatkową, dokumentacją cen transferowych, przekształceniami, zakładaniem i rejestracją przedsiębiorstw, a przede wszystkim obsługą kontroli i postępowań podatkowych i kontrolnych. Reprezentują podatników przed organami podatkowymi, skarbowymi, sądami administracyjnymi. Stale współpracujący adwokaci reprezentują Państwa w postępowaniach karnych skarbowych, jak też świadczą stałą lub doraźną pomoc prawną w pełnym zakresie. Głównym doradcą podatkowym jest Zbigniew Błaszczyk, wpis 00129.

http://tax-us.pl/

Usługi księgowe (księgi rachunkowe i podatkowe) są prowadzone przez spółkę Tax-US sp. z o.o., która jest biurem rachunkowym zapewniającym przedsiębiorcom pełną obsługę księgową, jak i kadrową, płacową wraz z zakresem ubezpieczeń społecznych. Współpraca z tą firmą przyczyni się do podnoszenia standardów i zapewnieni większe bezpieczeństwo. W tej firmie obsługują Państwa doradcy podatkowi, uprawnieni księgowi, współpracują stale z adwokatami, biegłymi rewidentami, kompetentnymi przedstawicielami służb bhp, IT i innymi podmiotami niezbędnymi nowoczesnemu przedsiębiorcy.

http://tax-us.pl/

Buduj kompetencje do oferowania rozwiązań z zakresu: Disaster Recovery & DRaaS, czyli zaawansowanych usług wymagających zarówno wiedzy biznesowej jak i produktowej. Jeśli chcesz zająć się usługami, które chronią biznes klientów zgłoś się koniecznie do firmy Viability Sp. z o.o.

https://szkolenia.viability.pl/

FOTOFORMA powstała w 2002 roku, z pasji jej założyciela i chęci stworzenia miejsca przyjaznego twórcom. Są specjalistycznym dostawcą kompleksowych rozwiązań fotograficznych, filmowych i dźwiękowych, dla użytkowników o zróżnicowanych potrzebach i stopniu zaawansowania. Ich codziennością jest aktywne działanie na rynku twórców treści audio-wizualnych i fotograficznych. Organizują warsztaty, szkolenia, oraz prezentacje sprzętu z doświadczonymi i uznanymi na rynku specjalistami w swoich dziedzinach. Prowadzą kanał na Youtube oraz fotograficzny blog poprostufotografuj.pl. Znalazło się również miejsce na komis Waszego używanego sprzętu, laboratorium fotograficzne, a także na sprzętowe i marketingowe wspieranie branżowych imprez o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim.

https://fotoforma.pl

Fotografove, znaczy fotografowie.

Jesteśmy dwójką ludzi, których połączyła wspólna pasja i miłość do fotografowania ludzi. Obydwoje mamy kilkanaście lat doświadczenia w pracy przy fotografii. Ukończyliśmy również fotografię na Politechnice Krakowskiej.

Damian Romek, Manager i Fotograf
  Specjalizuje się w reportażu i fotografii portretowej. Posiada wieloletnie doświadczenie w fotografii. Absolwent Politechniki Krakowskiej.
Klaudia Firganek, Fotograf i retuszer
   • Specjalizuje się w reportażu i sesjach studyjnych. Posiada wieloletnie doświadczenie w fotografii. Absolwentka Politechniki Krakowskiej. Zdobywczyni wielu certyfikatów akredytowanych przez firmę Nikon.

https://fotografove.pl/

silesiasolar_logo.png
W Silesia Solar pomożemy Ci uzyskać darmowy prąd i lepszy klimat dla Twojej rodziny! Zbudujemy Twoją własną elektrownię słoneczną.
Czy wiedziałeś, że nawet mały generator o mocy 5 kW to oszczędność prawie 3000 zł rocznie w rachunkach za prąd? Taka inwestycja o wartości ok. 17 tys. zł zwraca się już po 6-8 latach!
Dotacja rządowa z programu „Mój prąd” obniży koszt inwestycji o 5 000 zł, a koszty możesz dodatkowo odliczyć od podstawy opodatkowania (aż do 53 000 zł!)
Nie będą Ci straszne podwyżki cen za prąd! Mając własną elektrownię, uniezależnisz się od swojego operatora i zmiany cen energii, a Twoja rodzina będzie oddychać lepszym powietrzem!

https://silesiasolar.pl/

gollwitzer polska_logo.png

Firma została zarejestrowana w sierpniu 1997 r. Od tamtego czasu cały czas się rozwija i poszerza zakres świadczonych usług. Od 2011 r. siedziba spółki znajduje się w miejscowości Cesarzowice na terenie gminy Kąty Wrocławskie. Zmiana lokalizacji znacząco poszerzyła potencjał biurowo-magazynowy.

Co oferujemy?

W chwili obecnej nasza firma proponuje szeroki zakres technologii w dziedzinie Geotechniki oraz wysokiej jakości park maszyn pozwalający na sprawną realizacje nawet najtrudniejszych zadań inwestycyjnych.  Posiadamy własne wyspecjalizowane biuro projektowe dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najdogodniejsze rozwiązanie w najbardziej skomplikowanych warunkach geotechnicznych.

Jakość naszych usług.

Nasza firma stawia sobie za nadrzędny cel, aby jakość realizowanych na rzecz Klienta usług budowlanych pod względem bezpieczeństwa, terminowości i fachowości wykonywania stała na najwyższym poziomie.

Gwarancją zapewnienia wysokiego poziomu usług jest analiza potrzeb klienta, terminowa realizacja zadań, stosowanie nowoczesnych technologii, specjalistycznego sprzętu oraz wykwalifikowanej kadry.

https://gollwitzer.pl/start/

Sieć luksusowych apartamentów Absyntapart działa we Wrocławiu już od 1991 roku. Cieszymy się długoletnim zaufaniem oraz renomą wśród turystów licznie przybywających do Wrocławia (nie tylko z innych regionów Polski, ale także z całego świata). Ich oferta obejmuje sieć nowoczesnych apartamentów zlokalizowanych w samym centrum Wrocławia. Wyróżnia ich profesjonalizm oraz dbałość o detale. Każdy z apartamentów jest bowiem urządzony w charakterystycznym dla siebie stylu, kolorystyce oraz niebanalnym designie.

http://www.absyntapartments.pl/

Luksusowe apartamenty Wrocław – to doskonała propozycja dla wszystkich szukających noclegu w stolicy Dolnego Śląska. Lokalizacja sprawia, że to idealne miejsce noclegowe niezależnie od tego, w jakim celu odwiedzasz Wrocław.

Luksusowe mieszkania na wynajem sprawdzą się dla osób chcących spędzić weekend we Wrocławiu. Wygodny apartament w sercu miasta pozwoli na poznanie wszystkich atrakcji jakie oferuje turystom dolnośląska metropolia.

http://www.kingsapartments.pl/

Firma CYBID powstała w 1997. Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem specjalistycznego, inżynierskiego oprogramowania oraz systemów wspomagających dokumentację i analizę zdarzeń drogowych, kryminalnych i pożarowych. Z naszych rozwiązań korzystają Biegli Sądowi, Policja, Żandarmeria Wojskowa, firmy ubezpieczeniowe, Uczelnie Wyższe oraz Instytuty Badawcze, gdzie znajdują one zastosowanie jako sprawdzone, a jednocześnie nowoczesne narzędzia skutecznie wspomagające obsługę zdarzeń w prowadzonych postępowaniach przygotowawczych, procesowych i wyjaśniających.
Aktywnie, w roli prelegentów bierzemy udział w konferencjach, sympozjach i seminariach zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Opracowujemy publikacje dostępne w czasopismach branżowych.
CYBID prowadzi również działalność szkoleniową z zakresu tematyki związanej z rekonstrukcją i dokumentacją zdarzeń, identyfikacją śladów oraz prowadzeniem pomiarów przy użyciu nowoczesnych technologii dla biegłych sądowych, Policji, Sądów i Prokuratur.
Naszą misją jest tworzenie i dostarczanie innowacyjnych, kompleksowych oraz opartych na polskim interfejsie systemów, które będą wspomagać dokumentację zdarzeń oraz umożliwiać jak najbliższe rzeczywistości odtworzenie ich przebiegu, przez co pozwolą na skuteczną identyfikację przyczyn, podnoszenie bezpieczeństwa oraz przyczynią się do podniesienia skuteczności działań prewencyjnych i wykrywalności przestępstw.

https://cybid.com.pl/

e-ARES Sp. z o.o. powstał we wrześniu 2012 jako kontynuator działalności ARES S.C. Dzięki temu 11-letni dorobek ARES S.C. – wiedza, pracownicy i technologia stały się w naturalny sposób aktywem e-ARES Sp.z o.o.. Nowe przedsiębiorstwo było w stanie natychmiast przejąć utrzymanie zakończonych oraz prowadzenie bieżących i przyszłych projektów ARES S.C. nie powodując żadnych turbulencji organizacyjnych.

Pomimo tego, że historia ARES S.C. stałą się historią e-ARES sp. z o.o. , dorobek ARES S.C. dorobkiem e-Ares Sp. z o.o. w nowym organizmie dokonano usprawnień mających na celu na wstępie przygotowanie nowych produktów, technologii oraz strategii działania, a w rezultacie rozpoczęcie aktywnych działań w tworzeniu oprogramowania dla nowych branż, w szczególności branży finansowej i pokrewnych.

e-ARES Sp. z o.o. podobnie jak ARES S.C. specjalizuje się w produkcji wykonywanego na zamówienie oprogramowania dla przedsiębiorstw, w szczególności systemów zarządzania przedsiębiorstwem (ZSI, ERP) oraz specjalizowanych aplikacji ukierunkowanych na wspieranie konkretnego procesu biznesowego lub grupy procesów.

W sposób przemyślany i kompleksowy zostały opracowane produkty, usługi oraz serwis oparte na uznanych i szeroko stosowanych rozwiązaniach bazodanowych firmy Microsoft. Ponadto firma nieustannie rozwija posiadane i opracowane narzędzia stosowane w codziennej pracy tj. autorskie specjalistyczne oprogramowanie (ASOZ, VISION) i metodykę (APM). Na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza metodyka realizacji projektów będąca kluczem do wykonywania każdego projektu realizowanego przez firmę.

Dzięki temu firma jest w stanie sprostać każdemu zamówieniu na profesjonalnie wykonaną aplikację dedykowaną pracującą w środowisku MS Windows, jak i na aplikację internetową realizującą funkcje podobne do aplikacji konwencjonalnej wykorzystując wyłącznie przeglądarkę internetową.

Firma wykonała dotychczas wiele systemów dedykowanych, wśród których na szczególną uwagę zasługują aplikacje kompleksowe, klasy ERP lub ich moduły:

 • ERP importera i generalnego dystrybutora samochodów
 • System DMS (Dealer Management System) – kompleksowe rozwiązanie dla dealera samochodów
 • System CFM – Car Fleet Management – system do zarządzania flotą samochodową
 • Systemy dla ubezpieczeń:
  • Ubezpieczenia komunikacyjne flot leasingowych.
  • Ubezpieczenia komunikacyjne – programy dealerskie i importerskie.
  • Ubezpieczenia majątkowe.
  • Obsługa i likwidacja szkód.
 • System CRM
 • System do planowania i sprzedaży kampanii reklamowych.

Firma realizuje również mniejsze projekty, takie jak:

 • Integracje systemów informatycznych SAP, D7i, VISION
 • Aplikacje, witryny internetowe i WebSerwis’y.
 • Oprogramowanie dla urządzeń mobilnych.
 • Terminale AFTN

Jako podwykonawca realizowaliśmy projekty w sektorach:

 • Sektor paliwowy
 • Sektor energetyczny

Wykonane aplikacje wymienione powyżej, powstały na specjalne zamówienie i są dostosowane do wymagań i struktury konkretnej firmy oraz stosowanego przez nie konkretnego modelu biznesowego. W związku z tym zalecamy stworzenie systemu pod własne wymagania i zawierającego wspomaganie idealne dla Państwa firmy. Gotowe aplikacje pisane na zamówienie bardzo często wymagają tak silnego przekonstruowania, że jego koszt i złożoność mogą przewyższać stworzenie nowego systemu.

https://www.e-ares.pl/

eFactor_logo.png

eFactor zajmuje się:

Projekty IT

Specjalizacja

Specjalizujemy się w technologiach dostarczanych przez firmę Microsoft. Jest wiele technologii, ale nie można być ekspertem we wszystkim. Skupiamy się na szeroko pojętym spectrum .NET’u od technologii serwerowych, po technologie wyświetlania oparte na JavaScripcie. Mamy doświadczenie zarówno w dużych projektach międzynarodowych opartych na technologiach korporacyjnych i architekturze dużych projektów, jak i w mniejszych projektach opartych na technologiach cross-platformowych. Na co dzień tworzymy i projektujemy aplikacje mobilne, projektujemy i tworzymy różnego rodzaju gry, również szkoleniowe i edukacyjne. Dodatkowo, mieliśmy okazję realizować interesujące projekty wykorzystujące technologie rozszerzonej rzeczywistości (AR) oraz wirtualnej rzeczywistości (VR) oraz gry oparte na silniku Unity3d.

W zależności od sytuacji projekty własne oraz naszych klientów prowadzimy w metodologii SCRUM, Agile lub waterfall. Wykorzystujemy do tego specjalistyczne oprogramowanie jak: Jira, Redmine, Assana, czy Trello.

Klasyczny Escape Room + dedykowana aplikacja AR

Stworzyliśmy niezwykłe połączenie koncepcji escape room (pokój zagadek, z którego użytkownik musi się uwolnić) z grą typu LARP (ang. live action role-playing – odmiana gry fabularnej rozgrywana na żywo). Z jednej strony gra obfituje w zagadki, wyzwania, czy ciekawe aktywności, a z drugiej strony oparta jest na angażującym scenariuszu fabularnym który jest odgrywany z podziałem na role.

Dodatkowo gra wspomagana jest przez dedykowaną aplikację, którą użytkownicy instalują na swoich smartfonach (Android). Aplikacja wykorzystuje kamerę internetową oraz koncepcję rozszerzonej rzeczywistości (AR) to stworzenia wyjątkowego klimatu angażującej gry detektywistycznej.

Użytkownik logując się do aplikacji dowiaduje się jaką rolę odgrywa i otrzymuje do wykonania spersonalizowane zadania. Dla każdej roli aplikacja udostępnia unikalny zestaw narzędzi pozwalający na realizację przeznaczonych dla niej zadań. Jeżeli w grze wcielasz się w rolę Detektywa, otrzymasz narzędzia wspomagające prowadzenie śledztwa, jeżeli natomiast wcielisz się we Włamywacza, Twoim zadaniem będzie pokonywanie zamków i zabezpieczeń które napotkacie w trakcie rozgrywki.

Celem gry jest rozwiązanie złożonej zagadki detektywistycznej. Większość zadań jest możliwa do pokonania w pojedynkę, choć niektóre z nich wymagają jednoczesnej współpracy 2, lub nawet 3 osób.

Nowoczesne technologie

Wirtualna rzeczywistość (VR)

Wirtualna rzeczywistość to zupełnie nowy wymiar doświadczeń użytkownika. Nagle znajdujesz się w wirtualnym świecie 360 stopni. Możesz się obracać, chodzić, eksplorować otoczenie. Jako ręce służą manipulatory, za pomocą których odbywa się interakcja z otoczeniem. Jest to idealny przykład wykorzystania nowoczesnych technologii.

Takie rozwiązanie technologiczne może służyć zarówno jako przestrzeń szkoleniowa jak i rozrywkowa. Zajmujemy się komercyjnym wykorzystaniem technologii VR do zastosowań biznesowych, marketingowych jak i rozrywkowych. W przestrzeni VR można łatwo wizualizować jakąś maszynę, proces produkcyjny, czy przestrzeń roboczą – aby ćwiczyć niebezpieczne, czy drogie procesy w komfortowych dla użytkownika warunkach.

Dodatkowo, przestrzeń VR jest doskonałą formułą marketingową, czy rozrywkową zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm.
Przykłady zastosowań wirtualnej rzeczywistości(VR):

 • Aplikacja marketingowa na targi,
 • Wizualizacja VR obiektu budowlanego z możliwością chodzenia po nim,
 • Symulator VR urządzeń medycznych, czy produkcyjnych,
 • Symulator VR wysokościowych prac budowlanych,
 • Symulacja VR rozmowy sprzedażowej, negocjacji.
 • Gry VR przenoszące do innej rzeczywistości

https://efactor.pl/

Zespół Liquid Systems stanowią specjaliści IT posiadający wieloletnie doświadczenie w wykorzystaniu i wdrażaniu narzędzi ERP, CRM, Business Intelligence a także zarządzania projektami oraz w zarządzaniu procesami tworzenia oprogramowania. Większość z nich posiada umiejętności, wiedzę i doświadczenie poparte między innymi certyfikatami Comarch, Scrum, PRINCE2, PMP.

http://www.l-s.pl/

Nuscon Intelligent Solutions jest dynamicznie rozwijająca się firmą z branży automatyki inteligentnych budynków dostarczającą systemy oparte o profesjonalny standard automatyki bezprzewodowej Z-Wave. Firma oferuje swoim klientom zarówno kompleksowe instalacje rozwiązań automatyki bezprzewodowej począwszy od wyboru elementów składowych systemu Z-Wave na podstawie założeń i potrzeb klienta, poprzez instalacje i uruchomienie całego systemu jak i pojedyncze urządzenia końcowe takie jak bramki sieciowe, sensory, elementy sterujące i wykonawcze itp. Bezpośredni klienci otrzymują od firmy profesjonalne i merytoryczne wsparcie techniczne na każdym etapie inwestycji. Doświadczona kadra instalatorów i programistów pomaga w pełni profesjonalnie zautomatyzować biura, mieszkania, domy czy inne obiekty które klient postanowił przekształcić w tzw. ogólnie przyjęty system Smart Home. Doświadczeni handlowcy z profesjonalnym merytorycznym zapleczem technicznym służą klientom pomocą przy wyborze urządzeń i poszczególnych rozwiązań standardu Z-Wave.

http://www.nuscon.pl/

Produkcja_Chmur_logo.png

Moc obliczeniowa polskiej produkcji, a więc blisko klienta!

Upraszczamy złożone informatyczne środowiska oferując je w modelu abonamentowym (PaaS, IaaS).
Dzięki nam, producenci oprogramowania i twórcy sklepów internetowych minimalizują koszty utrzymania infrastruktury.

Radykalnie skracamy czas przygotowania aplikacji, baz danych, systemów operacyjnych niezbędnych do realizacji projektów informatycznych oraz e-commerce.

https://www.produkcjachmur.pl/

https://www.produkcjachmur.pl/

SkyPass Solutions sp. z o.o. to firma specjalizująca się w usługach hostingowych, w tym sprzedaży serwerów dedykowanych, VPS oraz hostingu serwerów gier. Firma wyróżnia się wysoką jakością świadczonych usług oraz ciągłym rozwojem, dostosowując się do dynamicznie zmieniających się potrzeb rynku. Dzięki zaawansowanej infrastrukturze technologicznej i doświadczonemu zespołowi, SkyPass zapewnia niezawodność i wydajność swoich usług. Firma stale inwestuje w nowe rozwiązania i technologie, aby zapewnić klientom odpowiednie produkty, zgodne z najnowszymi standardami.

Zapraszamy do odwiedzenia:

https://skypass.tech/

https://skillhost.pl/

https://icehost.pl/

Sys-Com to firma oferującą kompleksowe usługi teleinformatyczne oraz elektryczne dla firm, instytucji oraz osób fizycznych. W ofercie znajdą Klienci projektowanie stron internetowych, przygotowywanie i wdrażanie oprogramowania komputerowego, tworzenie sieci internetowych, tworzenie i kompletna obsługa serwerów, jednym słowem wszystko to, co sprawia, że przedsiębiorstwo ma dostęp do globalnej sieci internetowej i ten dostęp jest stały, bez zakłóceń.

https://sys-com.pl/

KIKE – Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej istnieje od 2008 roku, kiedy grupa lokalnych operatorów z całej Polski postanowiła zawiązać formalną współpracę pod postacią izby gospodarczej, celem której jest wspieranie rodzimego rynku telekomunikacyjnego w sektorze MŚP. Zrzeszamy lokalnych operatorów telekomunikacyjnych, świadczących usługi w technologii Fiber, Ethernet i WiFi a także dostawców usług i produktów dla branży ICT współpracujących z członkami Izby.
Firmy pod egidą KIKE budują konkurencyjną ofertę rynkową usług związanych z Internetem, telewizją IPTV, telefonią cyfrową VoIP oraz z nowoczesnymi usługami wykraczającymi poza standardowe triple-play. KIKE, jako izba gospodarcza, skupia się na wspieraniu merytorycznym, prawnym i lobbingowym środowiska operatorów, nie jest instytucją biznesową ukierunkowaną na inwestycje i zysk.

W JAKI SPOSÓB POMAGAMY OPERATOROM?

Naczelną ideą Izby jest stworzenie jednolitego frontu w stosunku do wszystkich zjawisk i stron, z którymi operatorzy sieci ethernetowych mają na co dzień do czynienia, w szczególności:
– uregulowań prawnych,
– developerów i administracji osiedlowych,
– dostawców sprzętu i usług,
– dostawców sygnału TV i łącz telefonicznych,
– podejmowanie wspólnych działań marketingowych mających przekonać klientów do nowych technologii oferowanych przez sieci ethernetowe (np. IPTV, VOIP).

Wypracowujemy rozwiązania, które pomagają wielu operatorom w prowadzeniu działalności telekomunikacyjnej.

REPREZENTACJA INTERESÓW OPERATORÓW TELEKOMUNIKACYJNYCH SEKTORA MŚP

Izba KIKE bierze aktywny udział w dialogu z szeroko pojęta administracją publiczną. Celem jest lobbing na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw telekomunikacyjnych. Spośród sukcesów warto wymienić ogromny wpływ Izby (szczególnie Grupy Roboczej ds. Administracji Publicznej – GRAP – działającej w KIKE) na obraz PO IG 8.4, dzięki czemu wielu operatorów pozyskało nawet kilkumilionowe dotacje UE na budowę nowoczesnych sieci światłowodowych. Prowadzimy również dyskusję w sprawie udziału lokalnych ISP w POPC.

WZORCE UMÓW TELEKOMUNIKACYJNYCH I POMOC PRAWNA

Izba KIKE przygotowuje dla zrzeszonych operatorów poradniki prawne, wzorce umów i inne opracowania. KIKE wyraża opinie w sprawach istotnych dla środowiska – w sumie powstało już ponad tysiąc opinii i stanowisk skierowanych do instytucji lub organów administracji publicznej (wybrane można zobaczyć na stronie GRAP). KIKE realizuje również spotkania robocze (poza konferencjami KIKE), na których operatorzy mają okazję porozmawiać i poruszyć istotne kwestie z przedstawicielami administracji publicznej i instytucji związanych z branżą telekomunikacyjną w Polsce.

KONFERENCJE KIKE – SPOTKAJ SIĘ Z OPERATORAMI!

Dwa razy w roku organizujemy dużą konferencję (wiosną i jesienią), na której warto spotkać się z operatorami, dostawcami technologii i usług szerokopasmowych oraz zaproszonymi gośćmi specjalnymi (m.in. z przedstawicielami administracji publicznej). Konferencje KIKE to okazja do wymiany doświadczeń, do udziału w panelach dyskusyjnych, szansa na wyłapanie nowości i aktualności.
Zapraszamy, dołącz do nas i buduj razem z nami swój telekomunikacyjny biznes. Razem możemy więcej!

https://www.kike.pl/

iNET_logo

iNET Group pełni rolę integratora branży ISP. Naszą współpracę z Operatorami opieramy na znajomości rynku i zaufaniu, które budujemy dzięki właściwej komunikacji i integrowaniu branży telekomunikacyjnej. Dostarczamy rozwiązania, dzięki którym nasi partnerzy tworzą wspólną, silną markę oraz budują przewagę konkurencyjną.

Dla naszych partnerów wdrożyliśmy projekty z zakresu:

 • obsługi prawnej
 • windykacji
 • VOiP
 • MVNO
 • iBOOK
 • ubezpieczenia
 • Inspektor Danych Osobowych
 • szkolenia
 • Samochody Dacia
 • prywatna opieka medyczna
 • łącza i transmisje
 • wirtualna centrala
 • systemy zakupowe

https://www.inet-group.eu/

JUŻ OD 30 LAT DOSTARCZAJĄ KOSMETYKI SWOIM KLIENTOM W POLSCE I ZA GRANICĄ. ZAUFANIE KONSUMENTÓW ZYSKALI DZIĘKI POLITYCE WYSOKIEJ JAKOŚCI ORAZ INNOWACYJNOŚCI.

Kluczem do pielęgnacji urody jest odpowiedni dobór kosmetyków. Tworząc produkty sygnowane marką Eveline Cosmetics pamiętają o różnorodnych potrzebach swoich Konsumentek. Wiedzą, że zasługują na wysoką jakość, atrakcyjny design i komfortową cenę. To dla Klientów i wspólnie z Klientami odkrywają sekrety naturalnego piękna.

https://www.eveline.eu/

Nieruchomość to pewna inwestycja – właśnie dlatego pod marką Balticrent.pl skupiamy osoby zdecydowane zainwestować na rynku nieruchomości na wynajem.

Jeżeli posiadacie Państwo apartament zlokalizowany w linii brzegowej – trafiliście pod właściwy adres. Balticrent.pl proponuje Wam kompleksowe zarządzanie wynajmem – zarówno krótkoterminowym jak i długoterminowy. Ponadto oferujemy model łączony. Już nie musicie martwić się o to jak wypromować swój apartament, kto będzie zarządzał kalendarzem rezerwacji, rozliczał pobyt turystów i odbierał od nich telefony. Zrobimy to za Was. Na Państwa czeka czysty zysk.

A może dopiero rozważacie Państwo aby zainwestować w apartament na wynajem? Nie macie czasu, żeby samemu się tym zająć bądź nie mieszkacie w Trójmieście? Znajdziemy najlepsze oferty, jakie w danej chwili są dostępne na rynku, by następnie wynajmować Waszą własność turystom. Poza okresem wakacyjnym mieszkanie nie pozostanie puste – znajdziemy najemcę. Nieruchomość to pewna inwestycja – przekonaj się o tym współpracując z Balticrent.pl

http://www.balticrent.pl/

Sawitar Sp. z o.o. to profesjonalna firma doradcza działająca na rynku nieruchomości. Oferuje usługi dotyczące obiektów z całej Polski w zakresie najmu, sprzedaży i zakupu. Od początku funkcjonowania w branży nasza agencja nieruchomości komercyjnych specjalizuje się w dziedzinie przemysłu i dystrybucji, w szczególności w obszarze najmu i inwestycji w powierzchnie przemysłowo-logistyczne.

Prezentujemy aktualne oferty, poszukując najlepszych rozwiązań dla naszych klientów, w tym dla zainteresowanych halami magazynowymi lub halami produkcyjnymi, lokalami użytkowymi, czy gruntami pod działalności gospodarcze w różnych częściach kraju. Specjaliści firmy Sawitar brali udział w wielu istotnych transakcjach nieruchomościowych. Grupa ambitnych, młodych i otwartych ludzi do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem, co gwarantuje wysoki standard obsługi oraz przede wszystkim skuteczność w osiąganiu zamierzonego celu. Kluczem do sukcesu jest połączenie proaktywnego podejścia do pracy z doskonałych zrozumieniem potrzeb klientów. Sawitar to nie tylko pośrednicy, ale zgrany zespół pracowników, którzy biorąc sprawy w swoje ręce są w stanie pomóc, nawet w najtrudniejszym procesie inwestycji na rynku nieruchomości.

Wykorzystując doświadczenie, wiedzę swoich ekspertów, współpracę z solidnymi partnerami, a także stały monitoring rynku, agencja nieruchomości komercyjnych Sawitar pomaga znaleźć najlepsze miejsce do prowadzenia Twojego biznesu.

Satysfakcja

Stale rosnąca liczba klientów, którzy po transakcji przeprowadzonej z naszym udziałem powracają, by związać się z nami na stałe, jest nie tylko najlepszą miarą naszej skuteczności i kompetencji, lecz także najwyższym wyrazem uznania dla naszego zaangażowania.

Otwartość i profesjonalizm

Chętnie i cierpliwie odpowiadamy na wszystkie pytania. Służymy wiedzą naszą i naszych ekspertów, dbając o to, byś uzyskał wszystko to, z czym się do nas zwracasz.

Strategia

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i dla każdego przypadku budujemy osobną, wolną od schematów i rutyny drogę do realizacji Twojego celu.

http://sawitar.pl/

Tech-Team to firma Facility Management z przyszłości.
Prowadzona jest przez pasjonatów z doświadczeniem dwóch dekad obsługi technicznej nieruchomości, z jasnym, klarownym i partnerskim podejściem do klienta w zakresie obsługi technicznej nieruchomości.
„Nasz Team skupia doświadczonych specjalistów wielu branż tj. elektryka, automatyka, niskie prądy, mechanika, chłodnictwo, specjaliści branży FM, kontrolerzy techniczni i audytorzy, co daje nam przewagę w prowadzeniu kompleksowej usługi prawidłowego utrzymania technicznego obiektów.
Nasza firma działa zgodnie z celami zrównoważonego rozwoju, aby potrzeby obecnego pokolenia mogły być zaspokojone w sposób zrównoważony, z szacunkiem dla środowiska oraz z uwzględnieniem potrzeb przyszłych pokoleń.
Nie używamy górnolotnych haseł motywacyjnych lub natrętnych reklam, naszą reklamą jest uśmiech oraz zadowolenie klientów i pracowników.”

http://www.tteam.com.pl/

artex-bhp.logo

Firma Artex Sp. z o.o. została założona w formie spółki w 2016 roku. Korzysta z blisko 30 letniego doświadczenia na rynku BHP, z rodzinnej marki ARTEX.

Pod swoją marką od kilkunastu lat produkuje z najlepszych materiałów tradycyjne, solidne i wygodne obuwie BHP. Użytkowane jest i było w wielu znanych podmiotach z branż drogowych, budowlanych, wodociągowych czy wydobywczych. Cieszy się również powodzeniem w wielu małych i średnich firmach. Można śmiało oszacować, że w Polsce swoich nabywców znalazło blisko 200 tys par naszych butów. Dziś oferujemy w sprzedaży nasze tradycyjne produkty: trzewiki, półbuty i sandały z bardzo wysokiej jakości włoskiej skóry i zamszu. Ponadto rozwijamy sprzedaż obuwia naszego włoskiego partnera o nowoczesnym designie z wykorzystaniem najnowocześniejszych materiałów.

http://artex-bhp.pl/

Twoja Marka – odzież na miarę twoich potrzeb!
Projektowanie i Produkcja Odzieży Nowy Sącz.

Nasza firma zajmuje się tworzeniem odzieży spersonalizowanej pod preferencje klienta uwzględniając jego potrzeby i wymagania. Obsługujemy firmy eventowe, które potrzebują na specjalne imprezy odpowiednich kreacji. Zajmujemy się produkcją kolekcji wygodnej i modnej oraz dbamy o upodobania Klienta indywidualnego!

Czym się zajmujemy, co tworzymy i co posiadamy.

Zakład krawiecki Nowy Sącz – profesjonalizm w każdym calu. Kluczem do sukcesu jest dobry pomysł na strój. Wiadomo, że czasami znacznie ważniejsza jest jego funkcjonalność oraz odporność na działanie przeróżnego rodzaju substancji lub czynników zewnętrznych lub sam design. W każde zlecenie wkładamy maksimum pracy, by Klient był zadowolony. Uważamy, że profesjonalne krawiectwo to podstawa dobrze pobranych wymiarów, odpowiedni dobór materiałów oraz profesjonalnie wykonany projekt. Efekt uzyskany dzięki naszemu doświadczeniu to sukces gwarantowany.

Czym się zajmujemy?

Projektowaniem i produkcją odzieży: specjalistycznej, firmowej, sportowej, historycznej, eventowej i dziecięcej na specjalne zamówienie.

Co tworzymy?

Tworzymy innowacyjną, kreatywną i pomysłową odzież dla firm i osób indywidualnych jak np. odzież 3D, alby komunijne, mundurki szkolne,
sportowa odzież dla dzieci, kostiumy dla hostess, kostiumy imprezowe, okolicznościowe, stroje firmowe, ubiory dla osób puszystych, szczupłych.
Wszystko to na specjalne zamówienie.

Co posiadamy?

Niezwykłe doświadczenie w zakresie projektów i produkcji odzieży oraz własne profesjonalne maszyny. Przede wszystkim posiadamy chęć i motywację do realizowania Twoich marzeń.

http://www.twojamarka.eu/

auxilia logo.png

Wiedza, profesjonalizm i skuteczność to wartości, które stoją u podstaw wszystkich działań podejmowanych przez kancelarię – począwszy od codziennej praktyki prawniczej, poprzez podejście do potrzeb naszych klientów, a kończąc na poszerzaniu kompetencji zespołu i wiedzy o zmieniających się normach prawnych.

Naszym celem jest sukces i zadowolenie klientów – zarówno przedsiębiorców, jak i osób fizycznych. Nasz doświadczony zespół gwarantuje znajdowanie rozwiązań z zakresu prawa handlowego i gospodarczego, prawa administracyjnego, budowlanego, transportowego i prawa pracy.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej powierzonej nam sprawy znajdujemy narzędzia i środki prawne ściśle dostosowane do specyfiki każdego przypadku i oczekiwań klientów, co gwarantuje najwyższą możliwą skuteczność i najwyższą jakość obsługi.

https://www.kancelariaprawnajr.pl/

ProPrawni to kancelaria prawna specjalizująca się w restrukturyzacji firm. Posiadamy ogromne doświadczenie w prawie gospodarczym i branży oddłużeniowej. Przygotowujemy strategie mające na celu pomóc firmom uniknąć bankructwa. Wiedza zdobywana latami oraz pasja do prawa i finansów sprawia, że nasze działania cechują się bardzo wysoką skutecznością. Zapraszamy do kontaktu pod numerem 537 017 117 – bezpłatnie przeanalizujemy sytuację i znajdziemy rozwiązanie na wyjście z problemów finansowych.

https://proprawni.pl//

Kancelaria adwokacka M. Olejnik-Hejne Wrocław została stworzona z wielkiej chęci niesienia pomocy prawnej osobom, które w danym momencie bardzo tego potrzebują. Ta Kancelaria łączący pasję z umiejętnościami i zaangażowaniem, która jest w stanie wypracować najbardziej optymalne rozwiązania dla Klientów. Specjalizuje się w szeroko pojętych zagadnieniach z zakresu prawa rodzinnego oraz spadkowego, które oprócz wiedzy wymagają ogromnej empatii w tej niezwykle delikatnej życiowo materii. Pomoc mogą Państw także znaleźć w innych dziedzinach prawa m.in. w sprawach karnych lub w sprawach o odszkodowanie.

http://umocowana.pl/

agep.logo
Na co dzień mogliście się już spotkać z naszym produktem sprawdzając godzinę odjazdu pociągu na monitorze stacji kolejowej.
Jesteśmy producentem szaf przemysłowych i teleinformatycznych. Wykonujemy również obudowy z blachy na zamówienie.

http://agep.pl/

Firma Akces-Med. Sp. z o.o. jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów wyrobów ortopedycznych z Polski. W naszej ofercie mamy wózki specjalne, pionizatory, foteliki rehabilitacyjne, urządzenia wielofunkcyjne, jak również szeroką gamę akcesoriów do wyrobów medycznych. Nasze produkty można znaleźć w blisko 50 krajach na całym świecie: od Nowej Zelandii po Chile. Akces-Med. to

Spółka z kapitałem polskim, 100% wyrobów z naszej oferty produkowane jest w Polsce. Siedziba firmy i zakład produkcyjny mieści się w województwie podkarpackim, w miejscowości Jasionka.
www: https://akces-med.com/

gama logo

EUROMILK jest firmą produkującą wysokiej klasy maszyny rolnicze i w pełni zautomatyzowane urządzenia do żywienia zwierząt.

Dzięki nowoczesnemu podejściu oraz wspólnym tworzeniu marki i maszyn z ich użytkownikami zapewniamy innowacyjne, pomocne rozwiązania. Skupiamy się na projektowania oraz produkcji maszyn, które zwiększą wydajność pracy w Twoim gospodarstwie oraz wpłyną na komfort użytkowani. Nasza oficjalna strona pokaże ci wszystkie nasze możliwości.

http://www.euromilk.pl/pl/

jzm-logo

JZM DOMKI to część JZM BUD Sp. z o.o.

Jesteśmy – co bardzo ważne – firmą rodzinną, dzięki czemu rozumiemy bardzo dobrze potrzeby naszych klientów. Pomysł uruchomienia stolarni z prawdziwego zdarzenia pojawił się dawno temu, a pierwsze meble wyprodukowane „na kolanie” z dostępnych w latach 90-tych – ponad 25 lat temu – materiałów. Teraz JZM DOMKI posiada własny obiekt w miejscowości Zatory. Nasza fabryka o powierzchni 2000m2 jest usytuowana na działce o powierzchni 2.5ha. Posiadamy wzorcownię i obiekt biurowy – tu powstają projekty domków, które później dla Państwa produkujemy od podstaw. Nasze doświadczenie pozwoliło nam stworzyć stolarnię w dużym obiekcie gdzie – od projektu domków mobilnych do realizacji projektu „pod klucz” – powstają całoroczne domki letniskowe. Koncentrujemy się na dostarczeniu do klienta pozytywnych wrażeń estetycznych i finiszu o najwyższej jakości. Tutaj w JZM DOMKI wystarcza nam entuzjazmu i pozytywnego nastawienia żeby dostarczyć Państwu satysfakcjonujący produkt.

Wszystkie prace stolarskie obejmujące kuchnie, meble oraz zabudowy środka domku mobilnego są wykonywane przez naszą własną stolarnie. Dzięki zainwestowaniu w najnowsze technologie CNC, oraz rozwiązania informatyczno – produkcyjne. Jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość, utrzymując odpowiednie terminy. Cała produkcja (A-Z) domku mobilnego odbywa się tylko i wyłącznie w naszej fabryce. To pozwala na całkowitą kontrolę każdego etapu produkcji. Dzięki czemu mamy pewność że każdy domek mobilny który wyjeżdża z naszej fabryki domków spełnia najwyższe standardy zarówno estetyczne oraz techniczne.

www: https://fabrykadomkowmobilnych.pl/start/

Przedmiotem działalności Orto-Res Sp. z o.o. jest sprzedaż oraz produkcja art. medycznych, ortopedycznych i rehabilitacyjnych.

Firma istnieje od ponad 18 lat i jest świadczeniodawcą Narodowego Funduszu Zdrowia w zakresie zaopatrzenia pacjentów w przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze.
Sprzedaż realizowana jest w sieci sklepów medycznych, głównie na terenie województwa podkarpackiego, przez doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników.

Posiadamy oddziały w Rzeszowie, Rudnej Małej, Łańcucie, Leżajsku, Jarosławiu, Mielcu, Strzyżowie, Krośnie, Ustrzykach Dolnych, Dębicy, Przemyślu, Lubaczowie, Lublinie, Mielcu, Przemyślu.
Zaopatrujemy w wyroby medyczne zarówno klientów indywidualnych jak i wszelkiego rodzaju placówki medyczne tj. szpitale, przychodnie, domy pomocy społecznej, zakłady opieki leczniczej, ośrodki wczesnej interwencji i inne.

Firma posiada w swojej strukturze Zakład Ortopedyczny zlokalizowany w Rzeszowie, wytwarzający wyroby ortopedyczne i rehabilitacyjne na indywidualne zamówienie pacjentów. Są to m.in. gorsety ortopedyczne, łuski, protezy, szyny, różnego rodzaju aparaty.

Orto-Res jest także producentem materacy, poduszek, kołnierzy, wałków rehabilitacyjnych, klinów, temblaków, krążków przeciwodleżynowych. Ponadto Spółka jest członkiem Krajowej Izby Wyrobów Medycznych Polmed oraz Podkarpackiego Towarzystwa Ortopedycznego. Kapitał Spółki Orto-Res jest w 100 % Polski, siedziba mieści się w Polsce, podatki Firma Orto-Res odprowadza wyłącznie w Polsce.
www.orto-res.com.pl

POLSTYR pracuje na najlepszych, nowoczesnych maszynach, wysokiej jakości surowcach, posiada wykwalifikowanych pracowników produkcji związanych z firmą przeszło kilkanaście lat, bardzo dobrze wyposażone laboratorium, dlatego jakość naszych materiałów spełnia wszelkie normy jakie przewidziane są przez prawo.
POLSTYR jako producent z wieloletnim doświadczeniem w swej dziedzinie gwarantuje bardzo wysoką jakość styropianu i klejów budowlanych.
Filozofia naszej firmy opiera się na haśle przewodnim tj. „po pierwsze jakość” , a po drugie cena. Warto pamiętać, że stare polskie porzekadło „co tanie to drogie” sprawdza się w praktyce. Cóż z tego, ze zapłacimy niewiele jak efekt takiej izolacji będzie znikomy. Ponadto straty jakie odniesiemy to nie tylko przewodność cieplna, ale także wytrzymałość na rozrywanie i tu problem jest większy, gdyż może się stać tak, że elewacja nie wytrzyma w skutek warunków atmosferycznych i najprościej odpadnie ze ściany, dlatego należy zadać sobie pytanie „czy warto?”.

http://polstyr.com.pl/

POLTIR z Grodziska to firma specjalizująca się w obróbce metali. Od 2011 roku zajmujemy się obróbką stali jakościowej oraz naprawami ślusarskimi maszyn. Podejmiemy się dorobienia części maszyn do recyklingu, urządzeń spożywczych oraz narzędzi do śrubkarstwa. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który umożliwia nam precyzyjną realizację nawet najtrudniejszych zleceń z zakresu obróbki metali.

Korzystamy z nowoczesnej technologii obróbki metali CNC, dzięki czemu świadczone usługi wyróżniają się wyjątkową precyzją. Dzięki pracy na wielozadaniowych automatach możemy podjąć się seryjnej produkcji i naprawy części do wielu maszyn przemysłowych. Nasza przewaga nad innymi firmami zajmującymi się obróbką metali tkwi w stosowaniu innowacyjnych technologii. Wszystkie zlecenia wyceniamy i realizujemy terminowo, zachowując najwyższą jakość wykonywanych usług obróbki CNC.

https://www.poltir.pl//

Firma REH4MAT jest jednym z wiodących producentów wyrobów ortopedycznych i akcesoriów medycznych w naszym kraju. Produkujemy setki wyrobów dziennie, które trafiają na półki sklepowe i do pacjentów. Nasze wyroby od początku do końca są produkowane w dwóch zakładach zlokalizowanych na południu Polski – w Jarosławiu oraz w Głogowie Małopolskim, a zadowolenie pacjentów potwierdza tylko, że są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Nie sprowadzamy naszych produktów z Azji, do każdego etapu produkcji podchodzimy z niezwykłą dbałością i przykładamy ogromną wagę do każdego detalu. Jesteśmy dumni z tego, że możemy być częścią polskiego rynku.

https://www.reh4mat.com/o-firmie/

Jesteśmy dumni, że oświetlenie LED Tecoled® wykorzystywane jest przez tak renomowane organizacje, jak Gillette, Lidl, Ferrum SA, Dairygold, Yara Industrial, Ceramicx Ltd., Dawn Meats, Oakpark Foods, Kerry Group, Blackwater Engineering, Limerick Racecource, Blenders, Comer Group, Veolia, Betafence, Kirby Group, EPS Group, Społem czy Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie.

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów i innowacyjnych rozwiązań, oświetlenie LED Tecoled działa kilkadziesiąt razy dłużej niż oświetlenie konwencjonalne, minimalizuje koszty zużycia energii i serwisu.

Redukcja kosztów jest tak znacząca, że pomimo wyższych niż w przypadku oświetlenia konwencjonalnego wydatków początkowych inwestycja zwraca się nawet w ciągu 12 miesięcy.

www: www.tecoled.pl

winda-warszawa-logo

Działamy na rynku od 1988r, początkowo jako Zakład Konserwacji Dźwigów SBM „Ursynów”, przekształcony w 1992r w Spółkę prywatną pod nazwą „WINDA” Sp. z o.o. (od 14.11.2002r „WINDA-WARSZAWA”) z siedzibą w Warszawie ul. Surowieckiego 12.

Produkcja dźwigów

Oferujemy szeroki asortyment dźwigów o wysokich parametrach technicznych i różnorodnych standardach wykonania. W oparciu o oryginalne projekty naszych inżynierów wytwarzamy we własnym zakresie wszystkie najważniejsze zespoły dźwigowe – kompletne kabiny oraz aparatury sterowe. Obecnie nasz potencjał produkcyjny przekracza 500 dźwigów rocznie i jest systematycznie zwiększany.

Zaplecze techniczne

Dysponujemy powierzchnią ok. 5 tys. m2, na której zlokalizowane są hale produkcyjne, pomieszczenia biurowe i warsztatowe. Kluczowe podzespoły, zanim zostaną zamontowane na obiektach, są uprzednio sprawdzane na wieżach prób i profesjonalnych stanowiskach testowych. Ponadto posiadamy wykwalifikowaną i dobrze zorganizowaną kadrę ponad 60-ciu zatrudnionych konserwatorów, w tym 40-tu z uprawnieniami Urzędu Dozoru Technicznego.

Współpraca z klientami

Głównymi zleceniodawcami spółki są klienci indywidualni (Wspólnoty Mieszkaniowe) i korporacyjni oraz instytucjonalni (Spółdzielnie Mieszkaniowe, Instytucje Publiczne i Przedsiębiorstwa Budowlane). Dotychczas zmodernizowaliśmy i zainstalowaliśmy w nowym budownictwie ponad 2000 wind. Realizujemy projekty w dowolnych szybach dźwigowych wykonanych zgodnie ze sztuką budowlaną. Wykonujemy kabiny o dowolnym kształcie i wystroju z uwzględnieniem indywidualnych wymagań inwestorów.

Misja i innowacje

Nasza misja to zwiększenie dostępności użytkowania dźwigów osobom starszym, cierpiącym na klaustrofobię i niepełnosprawnym, a także zmniejszenie kosztów eksploatacji instalowanych urządzeń. Kładziemy duży nacisk na ciągłe zwiększanie bezpieczeństwa technicznego oferowanych dźwigów oraz rozwój nowych technologii.

Zdalny system e-winda

Jako pierwsza firma dźwigowa w Polsce uruchomiliśmy zdalny program do monitowaniu dźwigów eWinda, za pomocą którego właściciele dźwigów mają dostęp do informacji o stanie technicznym swoich urządzeń, eksploatacji oraz jakości usług konserwacyjnych. Istnieje także możliwość potwierdzania wykonania usługi i jej rozliczania przez Internet.

Naprawa i serwis

Dostarczamy kompletne dźwigi wraz z dokumentacją techniczną i montażem oraz zapewniamy całodobową obsługę serwisową. Posiadamy w stałej konserwacji ponad 2700 dźwigów oraz zapewniamy skuteczną łączność z ekipami ratunkowymi za pomocą całodobowej dyspozytorni, a także bezpłatnej infolinii pod numerem 0 800 15 18 18. Gwarantujemy szybki dostęp do części zamiennych, dzięki rozbudowanej strukturze produkcyjnej i magazynowej.

Rekomendacje klientów

Ponad 70% zleceń pozyskujemy dzięki pozytywnym rekomendacjom stałych klientów. Długoletnia współpraca z architektami i deweloperami połączona z troską o każde powierzone nam zadanie ugruntowała wysoką pozycję firmy na rynku dźwigowym. Winda-Warszawa posiada w 100 % polski kapitał i z dużym powodzeniem konkuruje z wielkimi zagranicznymi koncernami, stawiając w pierwszej kolejności na wysoką jakość i niskie koszty eksploatacji.

www: http://winda.com.pl/

Firma ISETT spółka z o.o. powstała w odpowiedzi na stale rosnące zapotrzebowania rynku. Realizujemy projekty branży sanitarnej, energetycznej i telekomunikacyjnej. Stanowimy elastyczny i sprawny zespół inżynierów otwarty na oczekiwania klienta. Idealnie łączymy doświadczenie wieloletniej pracy w branży projektowej starszych z zapałem i dynamiką młodszych członków zespołu.

Nie pracujemy według utartych schematów – do każdego zadania podchodzimy indywadualnie, planując optymalną sciężkę realizacji projektu. Przewidujemy i przeciwdziałamy problemom błyskawicznie reagując na rozwój sytuacji. Dzięki takiej polityce zyskaliśmy w oczach kontrahentów opinię solidnego i pełnego profesjonalizmu partnera. Cechą, która wyróżnia nas na rynku, są krótkie terminy realizacji zadań oraz bardzo dobra komunikacja z inwestorem.

http://isett.pl/

Drukarnia „A-Z Color” jest firmą rodzinną ze 100% polskim kapitałem, które operuje na rynku od 1992 roku. Zapewnia wszystkim swoim Klientom kompleksowe usługi poligraficzne – od projektu, aż po dostawę gotowych etykiet. W trosce o jak najlepsze spełnienie wszelkich oczekiwań Zleceniodawców drukarnia pracuje opierając swoją produkcję na zintegrowanym systemie zarządzania, co pozwala jej na pełną kontrolę wszystkich procesów produkcyjnych. Specjalizą się w druku etykiet samoprzylepnych, shrink sleeve, folii OPP, laminatów saszetkowych oraz opakowań giętkich. Obsługują ponad 300 aktywnych Klientów w kraju i za granicą, a od 2002 roku firma posiada certyfikat ISO, od 2017 roku certyfikat DPG Deutsche Pfandsystem GmbH, oraz jest w trakcie certyfikacji BRC P&PM.

http://www.azcolor.com.pl/pl.home.html

EPAT Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji, konwertowaniu oraz sprzedaży materiałów klejących oraz klejów przemysłowych – posiada dostawców zarówno z Europy, jak i krajów z Dalekiego Wschodu. Posiada szeroką oferte taśm jednostronnych i dwustronnych oraz klejów dla przemysłu umożliwiającą dopasowanie najlepszych produktów do zastosowań ich klienta. Mocną stroną Epat są taśmy dwustronnie klejące piankowe, foliowe oraz włókninowe.

http://www.epat.pl/

FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. jest jednym z najbardziej liczących się w Polsce i uznanych na świecie producentów i dostawców akcesoriów budowlanych oraz meblowych. Wykonawcą najwyższej jakości odlewów ciśnieniowych ze stopu cynku, aluminium, magnezu i tworzyw sztucznych.

http://www.fam-to.pl/

Firma „PROCHEM” Sp. z o. o. od ponad 30 lat jest producentem farb przemysłowych i specjalistycznych.
Posiadamy również długoletnią tradycję i doświadczenie w produkcji lakierniczych systemów antykorozyjnych, hydroizolacyjnych i innych. Naszym priorytetem jest wysoka jakość, dlatego wszystkie produkty wytwarzamy z wyselekcjonowanych surowców. Każdy produkt opracowany we własnym laboratorium przez Dział Technologii, po wyprodukowaniu podlega weryfikacji przez Dział Kontroli Jakości.

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy, służymy pomocą techniczną, technologiczną w zakresie stosowania naszych wyrobów. Przedsiębiorstwo Farb Przemysłowych „PROCHEM” Sp. z o. o dąży do tego, aby Klienci dokonywali zakupów szybko, sprawnie, po atrakcyjnych cenach i z maksymalną satysfakcją.
Profesjonalizm i dokładność to cechy, jakimi charakteryzują się nasi pracownicy.

Stawiamy na dobre kontakty z Klientami, szybkość i terminowość realizacji zamówień, wysokiej jakości produkty oraz wysoko wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą.
Nasi przedstawiciele to profesjonaliści zapewniający fachową pomoc naszym Klientom.

Zasadą PFP „PROCHEM” jest troska o indywidualne traktowanie każdego Klienta w uzgodnieniu cen i warunków płatności. Zawsze proponujemy ceny i warunki płatności zapewniające długotrwałą współpracę korzystną dla obu stron.

Firma posiada jasno określoną POLITYKĘ JAKOŚCIOWO-ŚRODOWISKOWĄ oraz wdrożyła jakościowy system ISO 9001:2015. Spełnione kryteria środowiskowe określa certyfikat ISO 14001:2015.

www.farby-prochem.pl

ASComm Consulting to krakowska agencja reklamowa zajmująca się doradztwem biznesowym w zakresie Marketingu i Informatyki oraz usługami reklamowymi dla mniejszych przedsiębiorstw.
Nasza firma wykonuje usługi m.in. w zakresie:
– kreacji grafiki i obsługi ogłoszeń reklamowych,
– przygotowania i druku materiałów informacyjnych (ulotki, wizytówki, banery itp.),
– obsługi zamówień gadżetów firmowych i galanterii promocyjnej,
– wykonywania fotografii i filmowania z użyciem drona (UAV).

Oferujemy również usługi video m.in.:
– przegrywanie, kaset VHS, VHS-C, Video8 na płyty DVD lub dyski zewnętrzne,
– montaż filmów promocyjnych, okolicznościowych, prywatnych.
Ponad to świadczymy podstawowe usługi informatyczne m.in.:
– digitalizacja i archiwizacja: zdjęć i dokumentów, kaset magnetofonowych na płyty CD lub do plików MP3/WAV,
– kreacja i obsługa stron internetowych (CMS, WordPress),
– instalacje systemów operacyjnych i oprogramowania, konfiguracja sieci itp.

Zapraszamy do współpracy głównie mniejsze firmy. Dzięki nam Wasza firma będzie mogła zoptymalizować swoje koszty związane m.in. z działaniami marketingowymi i reklamą oraz podstawową obsługą informatyczną.
Wystawiamy faktury Vat. Udostępniamy dogodne formy płatności za nasze usługi: gotówka, przelew, BLIK, PayPal oraz szybkie i bezpieczne płatności Pay-by-Link.

http://ascomm.eu/

„Jesteśmy zespołem 6 osób, które współpracują ze sobą od ponad 5 lat.
Stawiamy na rozwój i kontakt z klientem, wprowadzając coraz to nowsze rozwiązania, które pomagają nam osiągnąć ten cel. Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych, projektowaniu graficznym, skryptach FiveM, projektowaniu UI/UX, konfiguracjach serwerów i baz danych, zarządzaniu e-commerce i mediami społecznościowymi. Niezależnie od tego na jakim etapie pracy się obecnie znajdujesz, nasz zespół jest gotowy pomóc Ci osiągnąć ten cel.”

Agencja LTB powstała w roku 2009. Ich działania od samego początku koncentrują się na wprowadzaniu w życie rozwiązań, dzięki którym klienci mogą liczyć na więcej zleceń – a więc i na większe zyski. Zadaniem tej firmy jest poprawa widoczności, rozpoznawalności oraz wizerunku firm w Internecie. Jako agencja interaktywna wykonują szereg działań podnoszących zaufanie do marek, co przekłada się na biznesowy sukces naszych klientów. Tworzą kompletne serwisy i witryny firmowe, dzięki którym przedsiębiorcy mogą zaprezentować własną działalność w sieci przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi. Pomagają zaistnieć w Internecie także tym firmom, które prowadzą działalność poza granicami kraju. Nieustannie rozwijają się i dbają o wprowadzanie szeregu innowacji, dzięki którym stają się jeszcze skuteczniejsi.

https://www.ltb.pl/

Firma Dello od wielu lat zajmujemy się rynkiem wody pitnej, jej uzdatnianiem i dostarczaniem użytkownikom końcowym za pomocą bezbutlowych dystrybutorów. Popularyzuje ekologię i naturalne środki podnosząc standardy pracy.

http://www.dello.com.pl/

Maxpol to firma istniejąca od 20 lat, działająca zarówno w kraju jak i za granicą. Nasza produkcja obejmuje szeroką gamę plecaków, torebek damskich, toreb podróżnych produkowanych ze skóry, a także z materiałów powlekanych, które w dzisiejszej dobie podbiły rynek na całym świecie i są bardzo popularne wśród młodzieży.

Wyroby produkowane przez nas zapewniają wysoką jakość, a także satysfakcje z dokonanego wyboru. Ponadto nasza firma zajmuje się indywidualnymi zleceniami i dostosowuje się do wszystkich wymogów, które stawia zleceniodawca.

Chętnie nawiążemy współpracę z odbiorcami hurtowymi, oraz sklepami oferując dostarczanie towaru i szeroki wybór asortymentu.

Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową. Stałym odbiorcom zapewniamy stojak do ekspozycji towaru.

http://convey.pl/index2.php

Szukasz właściwego stabilizatora po skręceniu stawu? Sport, który uprawiasz może powodować kontuzje przed którymi chcesz się uchronić? Dokuczliwy ból kręgosłupa nie daje o sobie zapomnieć? Dobrze trafiłeś! Orthodesign oferuje szeroki wachlarz wyrobów medycznych, w którym z pewnością znajdziesz coś adekwatnego do Twoich potrzeb. Zadbaliśmy, aby nasz sklep był wyposażony w artykuły i akcesoria zarówno dla sportowców, jak i dla seniorów cierpiących na przewlekłe schorzenia.

➡Naszą współpracę opieramy na polskim producencie sprzętu medycznego REH4MAT, który od wielu lat kreuje branżę ortopedyczną nie tylko w Polsce, ale jest także potentatem na rynku europejskim. Wyrobom firmy REH4MAT zaufało już miliony pacjentów, teraz są dostępne również w zasięgu Twojej ręki!

https://www.ortezy.pl/

Petrodom Paliwa Sp. z o.o sp.k. kontynuuje działalność rozpoczętą w 1991 roku, jako firma rodzinna prowadząca początkowo stację paliw w Białej Podlaskiej.

Z czasem rozszerzała zakres swojej działalności o sprzedaż hurtową paliw silnikowych, oleju grzewczego i LPG stając się regionalnym liderem branży paliw. Bliskość portu przeładunkowego i bazy paliw w Małaszewiczach pozwoliła rozszerzyć ofertę o paliwa importowane i rozwinąć skrzydła.

Obecnie, codziennie oferujemy sprzedaż z kilkunastu baz paliw w całej Polsce, dostarczamy paliwa do Klienta własną dostawą oraz prowadzimy sprzedaż detaliczną poprzez dwadzieścia stacji paliw (w tym 9 w pełni zautomatyzowanych) zlokalizowanych głównie na wschodzie i południu kraju. W ostatnich latach powstał specjalistyczny, uprawniony przez TDT serwis ADR, świadczący usługi dla użytkowników wszelkiego rodzaju cystern drogowych.

W 2017 roku Spółka rozszerzyła swoją działalność o sprzedaż węgla kamiennego, jako pośredniczący podmiot węglowy. Zorientowanie na potrzeby rynku, znajomość konkurencji, doświadczenie w relacjach z partnerami i utrzymywanie wysokiego poziomu pozwoliło zdobyć Spółce pozycję jednego z czołowych sprzedawców wyrobów węglowych.

Dzisiaj Petrodom to dobrze i nowocześnie zorganizowane przedsiębiorstwo, zdywersyfikowane pod kątem działalności paliwowej znające swoje mocne strony. Jesteśmy doświadczonym partnerem wiarygodnym finansowo i operacyjnie. Odzwierciedlają to liczne nagrody i wyróżnienia otrzymywane na przestrzeni minionych lat oraz wysokie pozycje zajmowane w różnych rankingach. W najpoczytniejszym rankingu krajowym 500 największych przedsiębiorstw Rzeczpospolitej Petrodom nieprzerwanie gości od 2004 roku, zaś w województwie lubelskim możemy poszczycić się obecnością w pierwszej szóstce największych podmiotów.

https://www.petrodom.pl/

MISJA ORAZ NADRZĘDNE CELE

Naszym celem jest oferować produkty najlepszej jakości, z dbałością o obsługę sprzedażową, serwisową oraz edukacyjno-szkoleniową.

Dążymy do tego aby być liderem na rynku diagnostyki. 

Naszą największą misją jest być doskonałym wsparciem dla lekarzy oraz diagnostów w podejmowaniu decyzji, które są decydujące dla zdrowia pacjenta oraz życia człowieka.

Działając zgodnie z naszymi największymi wartościami, którymi są poza jakością, partnerskie relacje obfite w zaufanie, realizujemy naszą politykę sprzedażową w Polsce oraz poprzez dystrybutorów w kilku Państwach Europy.

WALKA Z EPIDEMIĄ

Pragniemy być skutecznym wsparciem w walce przeciwko  SARS-CoV-2.

Dostarczamy zestawy diagnostyczne niezbędne w walce z epidemią koronawirusa. Nasza oferta bogata jest w zestawy, maszyny, urządzenia laboratoryjne. Ponadto, szybkie testy diagnostyczne wykrywające przeciwciała w klasie IgG/IgM przeciwko SARS-CoV-2 są na stałe w naszej ofercie. Jesteśmy dumni, że Nasza oferta może być przydatna w powszechnym użyciu w prywatnych jak również publicznych jednostkach zdrowia, korporacjach, zakładach przemysłowych oraz ratownictwa medycznego. Podejmiemy się kompleksowego wyposażania laboratoriów molekularnych do walki z SARS-CoV-2 w każdy produkt jaki będzie Państwu niezbędny. Jesteśmy profesjonalistami – dostarczymy każdy produkt, który będzie dla Państwa niezbędny.

https://www.relvo.pl/

Świat-sprzątania.pl to największy sklep internetowy z profesjonalnymi produktami do utrzymania czystości i higieny. W swojej ofercie posiadają najlepszych producentów z branży czystościowej.

https://swiat-sprzatania.pl/

teksado_logo.jpg

Firma Teksado sp. z o.o. powstała na bazie doświadczeń właścicieli oraz pracowników związanych z produkcją i montażem masztów o wysokości do 120m, słupów oświetleniowych oraz szeregu innych konstrukcji stalowych.

Posiadamy bardzo bogate doświadczenie w realizacji oświetlenia niewielkich obiektów sportowych i placów zabaw jak i oświetlenia liniowego ulic oraz parków.

Do wiodących produktów wśród naszej oferty nalezą:

 słupy oświetleniowe stalowe o wysokości do 10 m,

– maszty oraz słupy odgromowe,

– wysięgniki do mocowania opraw oświetleniowych,

– oprawy LED.

Na tle konkurencji wyróżniają nas krótkie terminy realizacji zamówień oraz utrzymywanie wysokich stanów magazynowych. Cały czas rozwijamy swoją ofertę i staramy się wychodzić na przeciw wymagań stawianych przez klientów. Mimo niezbyt długiego stażu na rynku, nasze produkty trafiają nie tylko do klientów w Polsce, lecz także w Wielkiej Brytanii, Francji oraz Szwecji.

Zapraszamy do współpracy.

http://teksado.pl/

„Naszą misją jest profesjonalne i kompleksowe zaopatrzenie firm (wszelkich gałęzi przemysłu) w akcesoria i rozwiązania techniczne, niezbędne do codziennego funkcjonowania produkcji. Stawiamy na jakość! Proponowane przez nas produkty wybranych, sprawdzonych i wiarygodnych kontrahentów, szybkość realizacji zamówień, a także pełne zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego problemu, to dla Państwa firmy gwarancja ciągłości produkcji i pełnej satysfakcji ze współpracy. Dokładamy wszelkich starań, by współpraca, począwszy od projektu, skończywszy na jego realizacji przebiegała sprawnie i pomyślnie. Dogodny dojazd, stale rosnący magazyn artykułów technicznych oraz miła obsługa to kolejne atuty naszej firmy.”

TuszTon to o dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w sprzedaży najwyższej jakości tuszy i tonerów do drukarek.
Kieruje się profesjonalizmem, elastycznością oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta.

W ofercie znaleźć można szeroką gamę produktów do drukarek atramentowych, laserowych oraz LED.
Firma współpracuje z renomowanymi producentami, takimi jak HP, Canon, Epson, Brother, Samsung czy Xerox, dzięki czemu gwarantuje, że zamówione towary są kompatybilne z najpopularniejszymi modelami drukarek.

Dbając o środowisko, TuszTon proponuje także ekologiczne rozwiązania, takie jak zamienniki oraz regenerowane kartridże.
Wszystkie produkty spełniają najwyższe standardy jakości, a zamówienia realizowane są błyskawicznie z niezwykłą starannością.

VALABIA to marka inna niż wszystkie. To marka stworzona dla dzieci i rodziców. To marka, która oferuje szereg poduszek, rogali, kocyków i akcesoriów bezpiecznych dla Ciebie i Twojego Maluszka. To jedyna marka, której właścicielem jest fizjoterapeutka, zajmująca się od lat projektowaniem i produkcją wyrobów medycznych. To marka, której produkty cechuje praktyczność i funkcjonalność oraz wysoka jakość zastosowanych materiałów. To marka, której proces projektowania i produkcji nadzoruje fizjoterapeuta, we współpracy z lekarzami i położnymi. To marka, której produkty są certyfikowanymi wyrobami medycznymi, całkowicie wytwarzanymi w Polsce.
Wreszcie, to marka, która dba o Twoje zdrowie i prawidłowy rozwój Twojego Maluszka. To marka, której możesz zaufać.

„Działamy na terenie powiatu Otwockiego i w jego okolicach. Internet bez limitów – Szybki montaż i pomoc w konfiguracji. Nasz Internet to stały, nieograniczony limitami dostęp do sieci Internet w oparciu o światłowodową sieć szkieletową. Dostęp realizowany za pomocą kabla „ethernet” lub radiolinii, przy wykorzystaniu najnowszych urządzeń bezprzewodowych dostępnych na rynku. Świadczymy usługę dostępu do Internetu na bazie światłowodów , wifi, radiolinie, sieci kablowych, zależnie od lokalizacji/posiadanej infrastruktury.”

Firma @ALFANET powstała w 2004 r. i jest obecnie jedną z największych firm oferujących dostęp do Internetu na terenie Częstochowy, Radomska, Głubczyc, Praszki i okolic. Zajmuje się dostarczaniem Internetu z wykorzystaniem najszybszego, dostępnego medium jakim jest włókno światłowodowe. Obecnie obsługuje ponad 15 000 odbiorców końcowych. Firma rozwija się coraz prężniej. Dzięki dotacjom z Unii Europejskiej wybudowała sieci światłowodowe obejmujące zasięgiem blisko 10 000 mieszkań i gospodarstw domowych. Obecnie światłowodowa sieć firmy @ALFANET ma długość blisko 600 km i obejmuje zasięgiem ok. 40 000 gospodarstw domowych.

Wybudowana infrastruktura charakteryzuje się bardzo dużą niezawodnością. Dzięki jej stałemu monitoringowi oraz zastosowaniu protokołów OSPF i BGP oferujemy usługę na najwyższym poziomie.
Oprócz standardowych łączy dla osób fizycznych posiada także łącza symetryczne dla klientów biznesowych oraz instytucjonalnych.

W firmie pracują młode i energiczne osoby. Co roku pracownicy firmy biorą udział w wielu szkoleniach podnoszących ich kwalifikacje. W połowie 2008r. @ALFANET został członkiem grupy internetowej INET GROUP a w roku 2012 członkiem Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej. Działania obu grup skupiają się na podwyższaniu jakości świadczonych usług poprzez współpracę i wymianę doświadczeń firm działających w tej samej branży. Rok rocznie pracownicy i zarząd firmy uczestniczy w konferencjach branżowych, które uczą jak prowadzić i rozwijać biznes. Dzięki temu oferta staje się szersza i dostosowana do potrzeb każdego klienta.

@ALFANET – INTERNET Z PRĘDKOŚCIĄ ŚWIATŁA!!!

www.alfanet24.pl

Alfa-System to lokalny operator telekomunikacyjny już od ponad 20 lat działa i świadczy usługi na terenie Knurowa i okolic.

https://alfa-system.pl/

AMBIT SYSTEMY INFORMATYCZNE powstała w 1999 roku, w branży telekomunikacyjnej działa od 2004 r. Jest jednym z najszybciej rozwijających się dostawców usług transmisji danych w powiecie Lubartowskim. Nasza sieć szkieletowa jest oparta na strukturze światłowodowej gwarantując najwyższą jakość usługi.Wykorzystując tę strukturę w rdzeniu, jako pierwsi wdrożyliśmy usługę FTTH w Lubartowie – światłowodem do domu i biura, tak aby i nasi klienci mogli korzystać z wysokiej jakości oferowanych usług, zarezerwowanej kiedyś tylko dla dużych firm i rozległych sieci.
W 2015 roku wybudowaliśmy ponad 100 km sieci światłowodowej FTTH w 3 gminach dostępnej dla mieszkańców i instytucji leżących w tych gminach Lubartów, Kamionka, Serniki którą cały czas rozbudowujemy.
W 2017 roku rozszerzyliśmy sieć światłowodową o gminę Firlej i Michów.Aby sprostać wymaganiom naszych Klientów, AMBIT SYSTEMY INFORMATYCZNE przygotował zestaw warunków i procedur operacyjnych odnoszących się do funkcjonowania naszej sieci. Obecnie świadczymy usługi Internetu radiowego, światłowodowego, mobilnego, LTE, usługę telewizji cyfrowej IPTV, Telefonii stacjonarnej VOIP oraz telefonii komórkowej.
Strona https://ambit24.net/

Anetconnect sp. z o.o. została zarejestrowana w lutym 2017 roku. Początki działalności sięgają dużo dalej, bo aż 2002 roku, kiedy to zostało powołane Stowarzyszenie Netland mające na celu propagowanie dostępu do sieci Internet. Netland przeobraziło się w działalność gospodarczą, by finalnie wiele lat później powołać ANetConnect sp. z o.o..
Od samego początku, niezmiennie dla ANetConnect najważniejsza jest wysoka jakość świadczonych usług, stale zwiększa zasięg działania, obecnie posiadając ponad 260 km linii światłowodowych, co czyni ANetConnect największą siecią w regionie obejmującą niemal cały Sandomierz, teren od miejscowości Dwikozy do Stalowej Woli, Tarnobrzeg, Obrazów, Gierlachów, Zawichost, Radomyśl nad Sanem czy Annopol oraz mniejsze miejscowości. Tam, gdzie nie sięga sieć światłowodowa firma dostarcza dostęp do Internetu za pośrednictwem technologii radiowej, która z czasem zostanie wymieniona na łącza światłowodowe.
By zapewnić wysoką jakość usług i niezawodność Spółka korzysta ze sprzętu światowej klasy takiego jak: Huawei, Extream Networks, Motorola czy Arris, stale monitorujemy sieć oraz stosujemy protokoły OSPF i BGP spełniając w ten sposób oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
ANetConnect to światłowodowy oraz radiowy dostęp do Internetu dla klientów indywidualnych, telewizja oraz telefon, a dla klientów biznesowych dodatkowo łącza symetryczne z wysokim wskaźnikiem SLA.
Firmę tworzą energiczne i zaangażowane osoby. Co roku pracownicy biorą udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje, by jakość świadczonych usług była na coraz wyższym poziomie. Lokalność pozwala być blisko naszych klientów, dzięki czemu możemy wsłuchać się w bieżące potrzeby odbiorców usług.
Kapituła Polskiego Kapitału wyróżniła ANetConnect Certyfikatem Polski Kapitał, o co mogą ubiegać się firmy, które posiadają polski kapitał, płacą podatki w Polsce oraz w Polsce mają siedzibę. Jesteśmy dumni z tego, że wspieramy lokalną gospodarkę. Ponadto Spółka należy do Fundacji Nasza Wizja, która przez innowacje wspiera rozwój lokalnych operatorów telekomunikacyjnych. Przedstawiciele firmy biorą udział w najważniejszych konferencjach branżowych, które uczą jak prowadzić firmę telekomunikacyjną. Daje to pewność, że ANetConnect jest na bieżąco z najnowszymi trendami w branży, dzięki temu oferta staje się szersza i dostosowana do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

ANetConnect to niezależny Operator telekomunikacyjny. Firmy, Instytucje oraz klienci indywidualni przyłączeni do Naszej infstruktury uzyskują dostęp do globalnej i krajowej sieci Internet, całkowicie niezależnej od sieci ogólnodostępnych, Operatorów telekomunikacyjnych, gwarantując bezpieczeństwo, stabilność oraz najwyższą jakość świadczonych usług.

http://www.anetconnect.net/

Firma ARKOM rozpoczęła działalność w 2005 roku zajmując się handlem i usługami z dziedzin elektronicznych i telekomunikacyjnych. Wprowadza rozwiązania z branży IT na Podbeskidziu i Żywiecczyźnie w formie sieci światłowodowych oraz sieci bezprzewodowych dostarczając łącza Internetowe, telefonie stacjonarną oraz telewizji IPTV.

http://arkomnet.eu/

Sieć ARPNET, to nowoczesna sieć telekomunikacyjna – Nowej generacji NGN, powstała w 2002 roku. Szkielet ich sieci oparty jest na łączach światłowodowych.
Dzięki inwestycjom w technologię światłowodową, obecnie świadczymy usługi również w innych dzielnicach miasta Ruda Śląska oraz Bytomiu.

http://www.arpnet.pl/

AuraNet Sp. z o.o. to firma lokalna, która narodziła się z pasji tworzenia. Inwestuje każdą zarobioną złotówkę w rozbudowę sieci oraz dalszy rozwój.

AuraNet tworzą specjaliści stale podnoszący swoje kwalifikacje, posiadający ogromną wiedzę na temat budy i funkcjonowania sieci teleinformatycznych jaką posiadamy. Dzięki temu cechuje nas niezawodność.

Jesteśmy połączeni z największymi operatorami internetowymi w Polsce w oparciu o styki światłowodowe min.: ATM ,EXATEL, COGENT oraz do największych węzłów wymiany ruchu takich jak WRIX oraz E-PIX. Na bieżąco monitorujemy rynek i implementujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne – Internet światłowodowy, telewizja cyfrowa HD, telefon, ale przede wszystkim wsłuchujemy się w życzenia naszych Klientów. Systematycznie uzupełniamy naszą ofertę o dodatkowe korzyści i wzbogacamy usługi o nowe, praktyczne funkcje.

AuraNet to firma która nie rzuca haseł bez pokrycia takich jak „działamy lokalnie, myślimy globalnie”, każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Jednym z naszych największych osiągnięć jakim możemy się pochwalić jest świadczenie usługi dostępu do Internetu dla sieci dyskontów spożywczych Dino oraz Biedronka oraz firm lokalnych takich jak: KRATKI.PL, sieć sklepów Smakosz, Restauracje Nie Na Żarty, Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego, Park Trampolin JumpWorld Radom,Centrum Ciepła Sp. Z O.O., Dom Kultury „idalin”,Sofija Zakład Konfekcyjny, Paola S C , i wiele innych.

http://www.aura-net.pl/

Audio-Visual Interactive Online System specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług w zakresie Internetu. Jest jedną z czołowych firm na terenie Dolnego Śląska umożliwiającą podłączenie i korzystanie z zasobów komunikacyjnych sieci komputerowych. Posiada niezależne przyłącza internetowe o wysokiej jakości i dużej przepustowości, co definiuje zakres i jakość oferowanych usług.

http://avios.pl/

beskidmedia_logo.png

Firma Beskid Media to największy operator sieci światłowodowej na Podbeskidziu. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej. Działa na terenie pięciu powiatów: bielskiego, oświęcimskiego, wadowickiego, żywieckiego i bieruńsko-lędzińskiego. Beskid Media świadczy usługi dla ponad 45000 Abonentów, a ponadto obsługuje instytucje publiczne, placówki oświatowe oraz dostarcza dedykowane łącza dla klientów biznesowych.

W ofercie Beskid Media znajduje się nielimitowany Internet światłowodowy 1 Gb/s, telewizja 4K z ponad 200 kanałami, telefonia stacjonarna oraz komórkowa. Więcej informacji znajduje się na stronie operatora: www.beskidmedia.pl

Jest niezależnym dostawcą szerokopasmowego Internetu na terenie powiatu kłodzkiego. Od ponad 10 lat dostarcza najwyższej jakości usługi telekomunikacyjne na potrzeby Klientów indywidualnych, Klientów biznesowych oraz również Klientów instytucjonalnych. To co nas wyróżnia BRK Network Devices na tle konkurencji to przede wszystkim indywidualne podejście oraz elastyczność, która pozwala na stworzenie idealnej oferty zgodnie z potrzebami nawet najbardziej wymagającego klienta.

http://devices.pl/

Wierzymy, że pomagać może każdy. Czasami już sama obecność, sam kontakt jest wsparciem dla drugiego człowieka.

Żyjemy wśród ludzi i dla ludzi, bo taka jest nasza natura, a każdy z nas ma w sobie potrzebę pomagania, lecz nie zawsze możemy ją ustawić jako wyższy priorytet. Wszyscy doskonale wiemy, że życie składa się z różnych obszarów i ważnych dla nas spraw, a do tego tempo życia powoduje, że możemy oddalać się od drugiego człowieka. Ale tylko pomyśl, że mógłbyś pomagać niezależnie od tego, gdzie jesteś i co robisz, że podjąłeś tylko jedną, prostą decyzję, która zaowocowała tym, że stale udzielasz komuś wsparcia, bo pomagasz zawsze wtedy, gdy dzwonisz. Dzieje się tak, ponieważ 1/3 zysku z naszych działań jako operatora telefonii komórkowej przeznaczamy na cele charytatywne.

Caritas Łączy to inicjatywa oddziaływania na szeroką skalę, na cykliczne i planowane działania, na szybsze i efektywniejsze niesienie pomocy, a to oznacza więcej zdrowia, więcej uśmiechu, więcej radości, więcej szczęścia i więcej spokoju dla większej grupy osób potrzebujących.

Łączymy tych, którzy chcą pomagać z tymi, którzy tej pomocy potrzebują.

Caritas Łączy.

https://caritaslaczy.pl/

logo CFC
CFC jest operatorem kablowym z polskim kapitałem, dostarczającym usługi telekomunikacyjne osobom prywatnym i małym firmom. Założona została w 2012 roku w Olsztynie. Obszar działalności skupia się na terenie województwa warmińsko- mazurskiego.
Sieć CFC Sp. z o.o. liczy ponad 500 km i dzięki zadowoleniu abonentów stale się powiększa.
Twórcy CFC Sp. z o.o. od początku przyświecała idea stworzenia firmy opartej na nowoczesnych technologiach. Ponad 20-letnie doświadczenie zarówno właściciela firmy, jak i wielu członków zespołu w dziedzinie telewizji i Internetu sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować odbiorcom najwyższej jakości Internet światłowodowy oraz telewizję cyfrową w technologii IP. Produkty te dostępne są dla Państwa w pakiecie lub indywidualnie. Zostając naszym abonentem, cieszyć się będziesz z telewizji cyfrowej w jakości HD i 4K oraz niezawodnym, szybkim Internetem światłowodowym.
tel. +48 732 004 002
mail: biuro@cfc.net.pl
Citylink sp. z o.o. jest operatorem telekomunikacyjnym ze 100% polskim kapitałem.
501618541
karol.zakaszewski@citylink.pl
Dostarczamy usługi dostępu do Internetu w rejonie Brzeska i okolic. W promieniu kilkudziesięciu kilometrów oferujemy szybkie i stabilne łącza w technologii światłowodowej i radiowej. Korzystamy tylko z nowoczesnych urządzeń i najnowszych rozwiązań technologicznych. Oferujmy usługi w zakresie dostępu do Internetu, Telewizji oraz Telefonii.
Usługi dla domu oraz dla firm w dowolnej konfiguracji;
Internet, Telewizja, Telefon lub łączone
INTERNET
Światłowodowy dostęp do sieci internetowej w pakietach od 60Mbit/sek do 600Mbit/sek. Stabilne łącze, brak limitu danych, całkowicie niezależne od warunków pogodowych. Usługa dostępna w 17 miejscowościach i cały czas rozwijana.
Internet bez ograniczeń w technologii radiowej. Dostępny w pakietach od 10Mbit/sek do 50Mbit/sek. Stabilne łącza szerokopasmowe — jako jedyni w regionie używamy profesjonalnych urządzeń radiowych, co gwarantuje wysoką jakość połączenia. Transfer danych bez limitów i ograniczeń. Usługa dostępna w kilkudziesięciu miejscowościach i sukcesywnie rozwijana.
TELEWIZJA
Internetowy dostęp do telewizji. Usługa dostępna wraz z Internetem światłowodowym, w pakietach od 128 kanałów w najniższym pakiecie do pakietu ze wszystkimi dostępnymi kanałami.
Ponad 100 kanałów HD, kanały informacyjne, bajki, muzyka. W opcji kanały CANAL +, HBO, Cinemax HD. Wszystko dostępne w FullHD oraz 4K dzięki najwyższej jakości dekoderom.
TELEFON
Tanie rozmowy telefonicznie w dowolnym pakiecie internetowym. Do 550 darmowych minut na stacjonarne w PL i całej Unii Europejskiej a w pakiecie z internetem rozmowy bez limitu od 12 pln/mies. Usługa dostępna w 4 różnych pakietach już od 12 pln/mies. Dzierżawa Bramki VoIP – 5 pln.
Zapraszamy do naszych biur obsługi:
w Brzesku tel. 14 674 00 00
w Szczurowej tel. 14 671 35 91

http://climaxnet.pl/

Od początku 2009 roku ich sieć została całkowicie przebudowana i oparta na szkielecie wykorzystującym najnowsze dostępne pasma częstotliwości oraz najnowszy sprzęt. Uzyskano dostęp światłowodowy w technologii ATM, dzięki któremu posiadają bardzo dużą skalowalność pasma dostępu do sieci Internet. Aktualnie dysponują łączami o przepustowości przekraczającej 1 GBit/s.
Zmiany infrastruktury sieciowej zaszły również w sposobie dostarczania łącza do Klienta. Od 2009 roku dostęp ten jest oferowany w technologii zgodnej ze standardem IEEE802.11a tj. w paśmie 5 GHz. Już teraz wprowadzają urządzania oparte o technologię 802.11n, która umożliwia uruchamianie jeszcze większych przepustowości sieci.
Wszystkie główne nadajniki zostały przebudowane i wyposażone w urządzenia zdalnej administracji oraz urządzenia zasilania awaryjnego.  Administratorzy na bieżąco monitorują stan sieci i w razie potrzeby wprowadzają stosowne modyfikacje. Monitorowany jest także stan połączenia z każdym abonentem i w przypadku osłabienia parametrów transmisji podejmowane są działania serwisowe tak, aby zapewnić komfortową pracę z usługą inetGO.pl.

https://www.inetgo.pl/

Są dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi dostępu do Internetu w oparciu o własna sieć teletransmisyjną. Doświadczenie wykwalifikowanych specjalistów i wdrażanie coraz to nowszych technologii pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Ich mobilnością i elastycznością dostosowują się do potrzeb Klienta tak, by był on zadowolony ze współpracy z nami. Do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie.

Nowoczesna sieć teletransmisyjna CYBERNET WMW jest największą platformą telekomunikacyjną w Gminie Zabierzów, stawiająca na jakość i bezpieczeństwo oferowanych usług.

Sieć wyróżnia się:

 • wydajnością – szkielet sieci oparty jest o nowoczesne rozwiązania światłowodowe i bezprzewodowe
 • zasięgiem – obejmującym ponad 50 miejscowości w Gminie Zabierzów, Zielonki, Wielka Wieś, Jerzmanowice, Liszki, Krzeszowice, Kraków
 • przepustowością – połączenie z największą światłowodową siecią internetową w Polsce umożliwia dostęp do zasobów globalnej sieci Internet z przepustowością do kilkudziesięciu gigabitów
 • łatwością rozbudowy o kolejne węzły światłowodowe, stacje nadawcze i punkty dostępowe

Sieć teletransmisyjną Cybernet WMW charakteryzuje elastyczność, niezawodność i możliwość zaspokojenia nawet najbardziej wyspecjalizowanych wymagań Klientów. Cybernet WMW stale rozbudowuje swoją sieć szkieletową i lokalne mniejsze sieci w oparciu o sprzęt i oprogramowanie renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Wykorzystywane są najnowocześniejsze rozwiązania dostępowe oraz rozwiązania z zakresu transmisji danych i głosu.

https://www.cybernetwmw.pl/onas,page1.html

Cyfroner to producent i dystrybutor urządzeń multimedialnych i sieciowych marki KORBOX. Do najważniejszych z nich należy zaliczyć interaktywne dekodery IPTV 4K UHD, switche i wkładki światłowodowe oraz jedyne na rynku multimedialne monitory hotelowe KORBOX Smartscreen. Większość z urządzeń oparta jest o system Android, co znacząco zwiększa ich elastyczność i umożliwia zastosowanie do różnych celów. Urządzenia KORBOX współpracują m.in. z jedną z największych platform telewizyjnych IPTV w Polsce – AVIOS.

http://cyfroner.pl/

C3 NET_logo.jpg

C3 NET Sp. z o.o. Sp. k. dostarcza internet światłowodowy oraz radiowy, telewizję, telefonię mobilną oraz światłowodową w Zawidowie oraz okolicach.

Działając w branży od 19 lat, firma zdobyła solidne doświadczenie, dzięki któremu jest liderem w dostarczaniu usług internetowych.

C3 NET Sp. z o.o. Sp. k. dostarcza usługi dla klientów indywidualnych oraz firm.

220 km światłowodów zapewnia zasięg sieci w Zawidowie oraz okolicach.

+48 75 619 0000
info@c3.net.pl

https://c3.net.pl/

Firma Dg-net powstała w 2002 roku, jako mały ISP wkraczający na wielki rynek telekomunikacyjny.W chwili obecnej DG-NET jest dostawcą usług Triple Play, łączącej w jednym pakiecie: telewizję, szerokopasmowy dostęp do internetu i telefonię stacjonarną. Nasz aktualny zasięg sieci to aż 2500 km kwadratowych. Dnia 28 lutego 2017 roku nastąpiła szczególna chwila w działalności firmy. Podmiot dg-net.pl Anna Jaworska został przekształcony w Spółkę Akcyjną, umożliwiając tym samym prowadzenie działalności gospodarczej na szerszą skalę oraz dalszy dynamiczny rozwój, co jest korzystne dla wszystkich kontrahentów DG-NET S.A.

https://www.dg-net.pl

Firma udostępnia Internet drogą radiową, na terenie Tomaszowa Mazowieckiego i okolic. W swoim zasięgu ma aż 94% miasta oraz Lubochnie, Studzianki, Wolbórz, Zawadę, Buków, Łaznów, Janków, Rokiciny, Karolinów, Ciosny, Brzustów, Dąbrowe, Sulejów, Owczary i Wiaderno i inne miejscowości.
W 09/2015 uruchomili pierwszą w powiecie Tomaszowskim sieć światłowodową w technologi FTTH – PON (światłowód do domu) dzięki czemu ponad 560 mieszkań uzyskało możliwość korzystania z sieci o przepływności 1Gbs oraz telewizji IP.

http://www.digicom.net.pl/

Di-net oferuje szerokopasmowy Internet bez limitów w Gminie Gryfino i okolicach Gryfina. Internet to dzisiaj podstawowe narzędzie komunikacji biznesowej. Profesjonalny Internet od Di-net to szybki tani i pewny dostęp do polskich i światowych zasobów dla firm, osób prywatnych, które uważają iż jest on niezbędny w realizacji procesów biznesowych oraz celów prywatnych.

http://www.di-net.pl/

logo-dt-net

DT-NET Adam Tarkowski Aneta Wyrwas S.C. od blisko 15 lat oferuje niezawodny i tani dostęp do sieci Internetowej.

Posiadają szeroki wachlarz pakietów usług.

Internet światłowodowy: 

– Poznań (wybrane lokalizacje)

Internet radiowy:

– wielkopolska

„Jesteśmy przekonani, że zarówno osoby korzystające z Internetu sporadycznie, jak i osoby wymagające szybkiego łącza, o dobrych parametrach znajdą w naszej ofercie coś dla siebie. Pragniemy dostosować się do Państwa potrzeb(…)”

https://dtnet.com.pl/internet/
609 999 352
aneta@dtnet.com.pl

„Firma Eko-Line świadczy usługi związane z dostępem do światłowodowego Internetu na podstawie wpisu do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych pod numerem 11181. Naszym celem jest działalność usługowa związana z budową i eksploatacją sieci światłowodowej, zapewniającej nieprzerwany i nielimitowany dostęp do Internetu.”

Espol Media – lokalny operator telekomunikacyjny świadczący usługi Internetu do 1 Gb/s oraz cyfrowej telewizji w Szczecinie.

https://espolmedia.pl/http://euro.net.pl/

Przyłącze światłowodowe Dzięki któremu możesz korzystać z najnowocześniejszej technologii na świecie.

Internet Oferujemy dostęp do Internetu za pośrednictwem łączy stałych, zarówno w nowoczesnych technologiach: światłowodowej jak i radiowej. Posiadamy niezależne łącza komunikacyjne, a nasza oferta jest zróżnicowana, dzięki czemu w elastyczny sposób dostarczamy Internet od pakietów ekonomicznych po rozwiązania biznesowe.

Telefon Podstawowym atutem naszej telefonii jest fakt, iż nie pobieramy abonamentu za naszą usługę oraz posiadamy własną pulę numeracyjną dla stacjonarnej telefonii cyfrowej, każdy Klient ma możliwość wyboru prefiksu dla swojego numeru: 22, 25, 81 lub 83. Istnieje możliwość przenoszenia do naszej sieci dotychczasowych numerów naszych Klientów, oferujemy również dostęp do dedykowanego panelu billingowego.

http://feromedia.net

Firma Gissnet jest operatorem usług telekomunikacyjnych i internetowych działającym na terenie Głuchołaz i miejscowościach przyległych. Marka została stworzona przez ambitnych pasjonatów, którzy od ponad piętnastu lat działają na rynku usług IT i Telco. Dysponując zdobytą wiedzą i osiągniętym doświadczeniem zdecydowaliśmy się świadczyć usługi internetowe na najwyższym poziomie w oparciu o nowoczesną sieć światłowodową i bezprzewodową.

Świadczone przez nas usługi przeznaczone są zarówno dla klientów indywidualnych jak i klientów biznesowych, dla których nieprzerwany dostęp do informacji ma kluczowe znaczenie.

Misją firmy Gissnet jest dostarczanie taniego i nielimitowanego dostępu do Internetu mieszkańcom domów wolnostojących, firm oraz instytucji na terenie Głuchołaz i sąsiadujących miejscowości. Naczelną zasadą naszej firmy jest rozwój oraz stałe podnoszenie jakości usług poprzez inwestycje i wdrażanie najnowszych technologii.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zespołu IT oraz indywidualnemu podejściu do klienta nasze usługi i rozwiązania gwarantują zadowolenie naszych klientów.

Nie działamy jak wielkie korporacje telekomunikacyjne. Jesteśmy elastyczni i swoje działania dostosowujemy do Klienta i projektu, który realizujemy. Zawsze staramy się wychodzić poza oczekiwania, a nie tylko je spełniać. Nie traktujemy naszych Klientów w sposób bezosobowy. U nas każdy może liczyć na indywidualne podejście do swoich potrzeb oraz na pełną elastyczność.

Nasza sieć obejmuje obszar Głuchołaz i okolic. W zależności od lokalizacji i możliwości technicznych do sieci Gissnet mogą przyłączyć się zarówno mieszkańcy domków jednorodzinnych bloków mieszkalnych, budynków wielorodzinnych, a także instytucje i firmy.

Nasza infrastruktura telekomunikacyjna opiera się o światłowodową sieć szkieletową, której budowa została rozpoczęta w 2012 roku. Stworzyliśmy ją aby zapewnić dostęp do Internetu o wysokich parametrach. Nieustannie powiększamy naszą sieć o kolejne węzły linii światłowodowych, tak aby zapewnić jak największej liczbie mieszkańców naszego miasta usługi na możliwie najwyższym poziomie.

Poprzez kolejne inwestycje staramy się uzyskać pożądaną niezawodność działania oraz dalsze możliwości rozwoju naszej sieci. Połączenia między węzłami realizujemy za pomocą urządzeń pozwalających na transmisję o przepływnościach giga bitowych.

http://gissnet.pl

Nasza sieć powstała, aby umożliwić dostęp do szybkiego i stabilnego Internetu. Pragniemy zaoferować naszym klientom najwyższej jakości dostęp do światowych zasobów sieci za pośrednictwem technologii światłowodowej oraz bezprzewodowej. Usługa skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców małych miejscowości, gdzie często jedyną możliwością dostępu do Internetu jest sieć komórkowa – rozwiązanie kosztowne i mało stabilne. Nasza sieć oparta jest na wysokiej jakości sprzęcie, który zapewnia dużą niezawodność i stabilność pracy. Nasi pracownicy to ludzie z doświadczeniem i pasją posiadający odpowiednie kwalifikacje, stale podnoszący swoje kwalifikacje podczas szkoleń organizowanych przez uznane ośrodki.

Dlaczego my?
W dobie rosnącej informatyzacji przedsiębiorstw, administracji publicznej, szkół, a także gospodarstw domowych Internet staje się nieodłącznym medium dla każdego z nas tak jak telefon komórkowy czy telewizja satelitarna. To dzięki niemu możemy załatwić coraz więcej spraw, nie wychodząc z domu. Internet służy dziś do regulowania rachunków, komunikowania się z najbliższymi, jest źródłem wiadomości oraz wiedzy. Dlatego trudno sobie wyobrazić dzisiaj jego brak.

Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom co do Internetu, postanowiliśmy zaoferować najbardziej zaawansowane rozwiązania na rynku. Dzięki temu nasze usługi charakteryzują się wydajnością i stabilną pracą.

https://haker-net.pl/

hlg logo

HLG Sp. z o.o. powstała w 2008 roku z rozwinięcia działalności firmy Helionet.pl, która rozpoczęła działalność telekomunikacyjną w 2002 roku. Świadczymy usługi 3Play: Internet, Telewizja i Telefon, na własnej infrastrukturze światłowodowej w technologii FTTH i FTTB. Od początku działalności wspieramy inicjatywy lokalne, aktywnie uczestnicząc w życiu społecznym, kulturalnym i oświatowym regionu. Udzielamy się w branży telekomunikacyjnej, służąc doświadczeniem i wiedzą zdobytą przy budowie pionierskiej w Polsce sieci xPON. Przyświeca nam idea: „Lokalność to nasze DNA”, dlatego skupiliśmy usługi na czterech gminach, które chcemy pokryć swoim zasięgiem.

http://internet.hlg.com.pl/index.html

Firma IdeaLAN Sp. z o.o. działa na polskim rynku telekomunikacyjnym nieprzerwanie od 2003 roku. Jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem świadczącym usługi dostępu do Internetu, telewizji cyfrowej oraz telefonii stacjonarnej poprzez własną nowoczesną sieć światłowodową. Przez lata wypracowali rozwiązania, które zaowocowały jedną z najlepszych ofert kompleksowych usług internetowych i teleinformatycznych dla osób indywidualnych oraz przedsiębiorstw na terenie powiatu sokólskiego i augustowskiego.
Działania firmy zostały docenione i wyróżnione poprzez przyznanie Tytułu SUPERFIRMY 2015 w rankingu gazety Współczesnej.

https://www.idealan.pl/

Firma INSTALNET rozpoczęła działalność w 1996 roku w szeroko rozumianej branży IT. Wraz z rozwojem firmy poszerzali obszar działania co w efekcie daje im możliwość kompleksowego zaopatrzenia swoich klientów w pełną gamę towarów i usług w branży IT i telekomunikacji. Budują sieci teleinformatyczne i inne nisko napięciowe, dostarczają i wyposażają w sprzęt komputerowy i oprogramowanie, świadą wyspecjalizowane usługi serwisowe i pomiarowe oraz obsługę firm i instytucji. W powiecie kraśnickim są pionierem w świadczeniu usług telekomunikacyjnych w technologii światłowodowej do domu, umożliwiającej świadczenia usług szybkiego dostępu do Internetu, wysokiej jakości telewizji i usług głosowych.

www.instalnet.pl

Sieć „InterBlock” powstała latem 2002 roku i wciąż rozwijana osiągnęła obecny rozmiar. Dziś sieć ITB – INTERBLOCK to kilometry światłowodów, kabli miedzianych tzw. skrętki, sprawdzony sprzęt i własna infrastruktura techniczna.

http://interblock.pl/

Firma INTERDUO powstała na początku 2007 roku w Lubartowie. Została założona przez kilku młodych i ambitnych entuzjastów, którzy od kilku lat działali aktywnie na lubelskim rynku IT.Naszą ofertę kierujemy głównie do osób prywatnych, a także do małych i średnich przedsiębiorstw oraz jednostek budżetowych. Wdrażamy technologie ułatwiające ludziom życie.Naszym priorytetem jest stałe podnoszenie jakości poprzez inwestycje i wdrażanie najnowszych technologii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zespołu IT, oferowane przez nas usługi i rozwiązania są bardziej efektywne i korzystne cenowo od usług i produktów konkurencji.

https://interduo.pl/

Jesteśmy firmą, która dostarcza mieszkańcom Chełma i okolic rozwiązania telekomunikacyjne już od ponad 10 lat.

Od początku naszego funkcjonowania przyświecała nam idea dostarczania kompleksowych usług technologicznych. Rozpoczynając od niewielkiej infrastruktury, stawialiśmy na ciągły rozwój i doskonalenie naszej oferty. Wiemy doskonale, że oferowane przez nas produkty ułatwiają i przyspieszają pracę, pozwalają poszerzyć horyzonty, zapewniają komunikację z dowolnym miejscem na świecie, zapewniając przy tym niejednokrotnie fantastyczną rozrywkę!

Dlatego też dziś, jako Inter Plus Sp. z o.o., wynajmujemy swoje łącza czterem operatorom telekomunikacyjnym a także, jako pierwsi wprowadzamy na rynek lubelski możliwość korzystania z Internetu światłowodowego oraz mobilnego w ofercie, jakiej nie ma żadna inna firma! Obecnie zapewniamy możliwość skorzystania z Internetu stacjonarnego w prędkości nawet do 800Mb/s, Internetu radiowego a także Internetu mobilnego w technologii LTE.

Dodatkowo, wykorzystując naszą infrastrukturę światłowodową, zdecydowaliśmy się wprowadzić także ofertę telewizji dla światłowodu. Chcemy w ten sposób zapewnić naszej grupie Klientów, liczącej już niemal 4000 gospodarstw domowych dostęp do niezapomnianej rozrywki w najlepszej możliwej jakości odbioru.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

www.inter-plus.eu

Firma Handlowo–Usługowa Intersieć – od 2002 roku zajmuje się dostarczaniem Internetu dla użytkowników indywidualnych, firm, szkół oraz wielu instytucji powiatu limanowskiego oraz nowosądeckiego. Stworzyli pierwszą w Limanowej sieć FTTH i dzięki infrastrukturze światłowodowej świadczą usługi telekomunikacyjne w najwyższej jakości. Dostęp do Internetu, telefonia VoIP oraz telewizja IPTV, której oferta programowa zawiera ponad 200 kanałów TV. Wyróżnia ich profesjonalna obsługa oraz indywidualne podejście do każdego Abonenta.

http://intersiec.net.pl/

Firma IT Service Grębów, istnieje od 2004 roku i od początku koncentruje się na dostarczaniu szerokopasmowego Internetu konsumentom, oraz firmom na terenie powiatów tarnobrzeskiego, sandomierskiego, stalowo-wolskiego, oraz kraśnickiego.

ITS, to w całości Polski kapitał.

Konsekwentnie poszerzany obszar, gdzie dostępne są nasze usługi.

Nowoczesna sieć światłowodowa pozwalająca na korzystanie z Internetu z prędkością nawet 1 Gbps.

Internet, telewizja, telefon stacjonarny oraz komórkowy – wszystkie usługi dostępne w ramach wygodnych pakietów, by klienci mogli oszczędzać.

Stale inwestujemy w naszą infrastrukturę, oraz pracowników, by móc dostarczać klientom usługi na najwyższym poziomie, często przekraczając stawiane oczekiwania.

Doskonale znamy lokalny rynek i potrafimy odpowiednio dopasować nasze usługi, by każdy znalazł dla siebie to, czego potrzebuje w obszarze IT/telekomunikacji.

Jesteśmy blisko i zawsze można do nas wpaść porozmawiać i załatwić sprawę w naszym przyjaznym, profesjonalnym Biurze Obsługi Abonenta.

www.its-24.pl

IT Systematic Group to dostawca innowacyjnych rozwiązań informatycznych i telekomunikacyjnych dla firm, instytucji samorządowych oraz klientów indywidualnych.

W naszej ofercie mieści się szeroki zakres usług związanych z projektowaniem, budową i konfiguracją sieci komputerowych (włączając VPN i sieci korporacyjne). Ważnym elementem działalności firmy są także wdrożenia systemów informatycznych, konsulting IT, specjalistyczne oprogramowanie oraz outsourcing IT.

Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju.

Dotychczas największy udział naszych rozwiązań obejmuje przedsiębiorstwa zlokalizowane w województwie podkarpackim.

Misja

Naszą misją jest dostarczenie narzędzi oraz wyspecjalizowanych usług, które umożliwią zarządzanie firmą w sposób nowoczesny. Odpowiednio wykorzystany model zapewni optymalizację czynności administracyjnych, które prowadzą również do istotnej redukcji kosztów prowadzonej działalności gospodarczej.

Technologie – Internet

IT Systematic Group świadczy usługi w zakresie dostarczania szerokopasmowego Internetu oraz usług dodatkowych. Usługa dostępna jest na terenie miasta Krosna, oraz na obszarach okolicznych gmin.

Dzięki dynamicznie rozbudowywanej przez nas infrastrukturze transmisyjnej, możemy zaoferować doskonalej jakości łącza, dostosowane przepustowością do potrzeb Klienta. Usługę realizujemy poprzez dostęp bezprzewodowy, kablowy oraz światłowodowy.

www.systematic.pl

ITTmedia pozwala cieszyć się szybkim i łatwym dostępem do krajowych i zagranicznych zasobów sieci Internet. Oferują szeroki zakres przepustowości, pozwalający na dostosowanie rozwiązań do bieżącego zapotrzebowania Klienta. Transmisję do Klienta dostarczają własną siecią światłowodową. Jesteśmy w stanie dobudować się tam, gdzie jest Klient.

http://www.ittmedia.pl/

Firma JMDI jest niezależnym dostawcą telewizji, internetu i telefonii stacjonarnej na terenie Warszawy i jej okolic. Świadczenie usług rozpoczęliśmy w 2002r. Jesteśmy firmą z wyłącznie polskim kapitałem. Usługi dostarczamy poprzez naszą własną infrastrukturę, zaawansowaną sieć światłowodową, rozwijaną na terenie Warszawy oraz w okolicznych miejscowościach. Z usług JMDI korzysta już ponad 25 000 odbiorców indywidualnych oraz firm.
Zadanie jakie stawiamy przed naszą firmą to zapewnienie niezawodnych usług wszystkim Klientom, którzy pragną mieć wygodny i szybki dostęp do: internetu, telewizji cyfrowej i telefonii stacjonarnej. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom Klientów. Poznajemy ich potrzeby, ponieważ tylko dzięki takiej wiedzy możemy dostarczyć najlepsze rozwiązania, dopasowane do ich oczekiwań.

http://jmdi.pl/

KM-NET to nowoczesna firma z Zakliczyna, oferująca nowoczesne usługi Internetu Światłowodowego, Telewizji z ponad 170 Kanałami (Ponad 100 w jakości HD), oraz Telefonii Cyfrowej.
Korzystaj ze stabilnych usług w super atrakcyjnych cenach!
Korzystając z naszych usług wspierasz Swoją najbliższą okolicę! Dostarczamy Darmowy Internet do obiektów pożytku publicznego, sponsorujemy lokalne wydarzenia, imprezy i inicjatywy.
Podatek który płacimy, pozostaje do dyspozycji władz lokalnych.

http://www.km-net.pl/

KORBANK S.A. to największy, lokalny, niezależny operator telekomunikacyjny we Wrocławiu i Radomiu Dostarcza usługi do czołowych firm, instytucji oraz największych osiedli mieszkaniowych we Wrocławiu. Budowa tej sieci to pierwsze w historii naszego kraju zastosowanie technologii ethernet, tj. „kabla z kwadratową końcówką”, który mają Państwo w domu. Obecnie technologia ethernet jest powszechnie używana przez największe telekomy w Polsce i na świecie.

http://korbank.pl/

KSI jest młodą firmą stworzoną przez grupę osób od 13 lat związanych z dostarczaniem dostępu do sieci Internet. Posiadając tak duże doświadczenie zdecydowała się wdrożyć nowe technologie dostępowe ostatniej mili, dzięki czemu mogą zapewnić znacznie więcej niż dotychczasowe oferty na rynku. Postanowili położyć duży nacisk na bezawaryjność we wszystkich węzłach swojej sieci. Dodatkowo zapewniają protekcję przed awariami ich głównego dostawcy internetu operatorskiego zestawiając drugie niezależne łącze internetowe.

http://ksinternet.pl/

Jesteśmy dostawcą szerokopasmowego internetu, telewizji kablowej oraz telefonów.

Do niedawna nasi Abonenci znali nas pod nazwami KampinosTelco oraz IBS, ale w 2020 r. połączyliśmy siły, a nowa marka “Laito” oznacza jeszcze większe korzyści dla naszych Odbiorców.

Działamy lokalnie
Jesteśmy obecni na terenach gmin: Izabelin, Jabłonna, Legionowo, Łomianki, Raszyn i Serock.

Światłowodzimy
Tworzymy i rozwijamy własną, nowoczesną sieć opartą na kablach światłowodowych. Dzięki temu docieramy tam, gdzie inni operatorzy często nie proponują swoich usług!

Szybko, i to bez ograniczeń
Oferujemy łącza intrernetowe o szybkości od 150 Mbps do 800 Mbps, bez limitu przesyłu danych. Możemy również uruchomić łącza niestandardowe o jeszcze większych możliwościach technicznych.

Poczuj się jak u siebie w sieci!
Laito to elastyczne usługi z dostawą do domu. Internet, telefon i telewizja w ofercie, którą dopasujemy do TWOICH potrzeb.

My w firmach czujemy się jak w domu
Klientom korporacyjnym zapewniamy pełny zakres obsługi IT, w tym usługi w chmurze. Wyróżnia nas profesjonalny serwis techniczny 24/7!

https://laito.pl/

Komputerowe Studio Grafiki to lokalna nowoczesna sieć telekomunikacyjna – Firma powstała w 1997 roku. Szkielet sieci oparty jest na łączach światłowodowych. Dzięki technologii światłowodowej świadczy usługi w wielu gminach województwa Lubuskiego. Dysponują własnym DTC wraz z zasilaniem o mocy 25KW, oraz kilka punktów styku z wieloma operatorami.

http://lisek.pl/

Firma MAXNET Łukasz Hamerski wyszła na przeciw oczekiwaniom klienta i stworzyła najlepszą ofertę na rynku ! Najwyższe prędkości pobierania i wysyłania danych oraz brak jakichkolwiek limitów transferu sprawiają, że korzystanie z Internetu nigdy nie było tak komfortowe. Oglądanie materiałów video w rozdzielczości Ultra HD, rozmowy głosowe, przeglądanie Internetu czy rozgrywki sieciowe za pomocą konsoli lub komputera – tylko w MAXNET w tak niskiej cenie !

http://www.maxnet.com.pl

Firma Maxnet Zbigniew Czernecki jest dostawcą usługi stałego dostępu do Internetu na terenie miasta Żary i powiatu. Firma świadczy Klientom wysokiej jakości usługi telekomunikacyjne przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

https://maxnet.66.pl/

Już od ponad 15 lat działają i świadczą swoje usługi telekomunikacji i zabezpieczeń na terenie powiatu sępoleńskiego, a także w miejscowościach: Gostycyn, Łochowo, Mrocza, Debrzno, Więcbork.

Są blisko swoich Klientów. Ich problemy oraz potrzeby motywują Microlink do ciągłej pracy nad jakością oraz atrakcyjnością usług.

https://www.microlink.pl/

Marka mlynnet.pl od wielu lat świadczy usługi dla mieszkańców Poddębic i regionu poddębickiego, zapewniając im dostęp do nowoczesnych łączy internetowych. Od początku istnienia firmy zdobyli zaufanie wielu mieszkańców, którzy cenią sobie stabilny dostęp do sieci.

https://mlynnet.pl/

Spółka M-Networks zajmuje się usługami dostępu do sieci Internet oraz usługami Datacenter. Usługi dostępu do Internetu oferuje Klientom z terenu gmin Tuchola i Gostycyn. Ofertę kieruje do użytkowników indywidualnych, firm oraz instytucji publicznych.

http://m-networks.pl/

mtm-info_logo.png

MTM-INFO jest obecna na rynku usług internetowych od 2001 roku. Jesteśmy jednym z największych dostawców Internetu dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw w województwie podkarpackim. Osiągnęliśmy poziom rozwoju jakim mogą się poszczycić tylko najwięksi dostawcy usług internetowych. Zasięgiem naszych baz obejmujemy 100% powierzchni Stalowej Woli i okolic w promieniu ok. 40 km.

+48 (15) 844 34 37

https://www.mtm-info.pl/

MultiTK Tomasz Pohl i Krzysztof Matyjaszczyk S.C.

http://www.multitk.pl/

Jesteśmy doświadczoną i stabilną firmą działającą na rynku operatorów telekomunikacyjnych o wieloletnim doświadczeniu. Dzięki temu świadczymy wysokiej jakości usługi telekomunikacyjne naszym klientom.
Naszą misją jest świadczenie usług dostępu do Internetu w miejscach gdzie nie jest on dostępny, działamy na rzecz społeczeństwa by stawić czoła wykluczeniu cyfrowemu, dokładamy wszelkich starań by zapewnić odbiorcom najwyższy poziom jakości świadczonych przez nas usług.
Swoje działania skupiamy na lokalnym rynku w gminach: Miedziana Góra, Zagnańsk, Piekoszów oraz Kielce. Dzięki coraz szerszej współpracy z operatorem hurtowym Nexera dynamicznie rozwijamy zakres naszych działań.
Nasza firma oferuje m.in: przyłącza klienckie światłowodowe w technologii FTTH, przyłącza radiowe 5GHz, montaż i instalacja systemów monitoringu oraz serwis komputerowy.Zapewniamy również pełną obsługę oraz wsparcie informatyczne dla wielu lokalnych firm.

https://ne-trix.com/

NETMAR działa na polskim rynku od 2004 roku.Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści w dziedzinie teleinformatyki i elektroniki. Wspólnie budujemy nowoczesną infrastrukturę telekomunikacyjną zapewniając naszym Klientom dostęp do szerokopasmowego Internetu, nowoczesnych usług Telefonii Cyfrowej oraz telewizji IPTV.

http://netmar.net.pl

Specjalizuje się w świadczeniu szerokopasmowego dostępu do internetu. Oferuje stały i nielimitowany dostęp do sieci internet drogą radiową w paśmie 5GHz.
Do budowy sieci wykorzystuje urządzenia najwyższej jakości wiodących producentów na rynku światowym (m.in. MikroTik, Ubiquiti Networks, Cisco). Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości urządzeń również u klientów końcowych, są w stanie zapewnić wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz biznesowych na terenie gminy Andrychów.

http://www.netusinternet.pl

nextwire logo
Pasja oraz wrodzony talent, poparte wiedzą i bogatym doświadczeniem.
To sprawia, że komputery, routery, switche, serwery i inne bajery nie mają przed nami tajemnic..!

https://nextwire.pl/

NOWANET.PL posiada własną sieć połączeń światłowodowych oraz bezprzewodowych na terenie miasta Lublina, Bychawy oraz wielu okolicznych miejscowości. Zasięg sieci stale się rozszerza.

http://www.nowanet.pl/

Nowatel Sp. z o.o. jest polską spółką teleinformatyczną, oferującą kompleksowe rozwiązania z dziedziny telekomunikacji i informatyki. Od 2003 roku zajmuje się projektowaniem i produkcją systemów teleinformatycznych integrujących tradycyjne technologie kablowe (telefonia analogowa, ISDN, voip) z rozwiązaniami bezprzewodowymi (cyfrowe i analogowe radio mobilne, TETRA, WIFI, GSM, WiMAX). Integrują się z rozwiązaniami radiowymi czołowych producentów (Motorola, Icom, Radmor, Kenwood, Vertex, Tait, Yaesu). Jako jedyni posiadamy w pełni Pure IP system dyspozytorski.

http://nowatel.com/

n3net logo

Nowoczesny operator telekomunikacyjny

Stale rozwijamy naszą sieć światłowodową oraz ofertę telewizyjną dla domu i biur.

Jesteśmy członkiem grupy kapitałowej Telnap Telecom, dzięki czemu korzystamy z wiedzy oraz ponad 20-letniego doświadczenia w budowie i utrzymaniu sieci światłowodowych.

Inwestujemy w najnowsze technologie telekomunikacyjne, aby dostarczać niezawodne usługi dla wymagających Klientów.

Dostarczamy na rynek Warszawy i okolic szybki Internet światłowodowy oraz telewizję kablową w jakości HD. Nasza oferta dostępna jest na następującym terenie:

Warszawa, Czarna, Helenów, Rżyska, Stary Kraszew, Wola Rasztowska, Wypędy, Ursus.

https://n3net.pl/

ON4.logo
Jesteśmy firmą (Start-Up) w obszarze telekomunikacji internetowej wykorzystującej technologię światłowodową FTTH skupiającą się w swojej działalności na dostarczeniu szybkiego i niezawodnego internetu oraz telewizji cyfrowej dla Domu i Firmy. Chcemy aby nasze usługi były dostępne dla wszystkich mieszkańców Bródna.

https://on4.pl/

Polmex-Serwis został powołany do życia w listopadzie 1993 r. jako specjalistyczny serwis sprzętu biurowego firm Canon, Sharp, Xerox, Olivetti, Panasonic i Sanyo oraz wielu innych, dziś nieznanych już firm.

W 1993 r. uzyskujemy autoryzację w zakresie sprzedaży, naprawy i obsługi kserokopiarek SHARP wchodząc w skład ogólnopolskiej sieci dealerskiej i serwisowej SHARP, liczącej kilkadziesiąt oddziałów na terenie całego kraju. Firma nasza zdobyła doświadczenie na rynku kserokopiarek, materiałów eksploatacyjnych, serwisu i części zamiennych oraz niszczarek dokumentów. Aktualnie firma nasza jest również regionalnym serwisem urządzeń firmy HSM. Serwisujemy również niszczarki Fellowes, GEHA, Rexell i inne. Dzięki podpisanym umowom możemy podnosić kwalifikacje naszych pracowników serwisu, mamy dostęp do informacji technicznych oraz do części i materiałów eksploatacyjnych, uczestniczymy w okresowych szkoleniach.

W 2001 r. firma wchodzi w branżę IT, aktywnie uczestniczymy w rozwoju usług internetowych i sieciowych związując się z wiodącymi markami w branży, takimi jak PROXIM.Inc, D-Link, Cisco, IBM, HP i inne. Zdobyliśmy doświadczenie w budowaniu sieci miedzianych i bezprzewodowych, które teraz eksploatujemy. Systematyczny rozwój działu oraz konsekwentne inwestycje zaowocowały umocnieniem się naszej firmy na rynku telekomunikacyjnym i pozwalają na wdrażanie najnowszych technologii transmisyjnych, świadczenie usług hostingowych i kolokacyjnych oraz dostępu do internetu, usług głosowych w technologiach VoIP i wizyjnych IPTV.

W 2010 r. Polmex-Serwis wkracza mocno w technologie światłowodowe, dzięki podpisanej umowie z ENIONEM jeszcze w listopadzie 2010 oddajemy pierwszy 2 km odcinek napowietrznej sieci FTTx w technologii WDM i rozpoczyna się modernizacja sieci szkieletowej.

Firma zostaje członkiem KIKE.

W 2011 z końcem lutego uruchamiamy łącze światłowodowe z Wawrzyńca na Biprostal i uzyskujemy dostęp do głównego krakowskiego węzła wymiany międzyoperatorskiej. Mamy wpięcia do PLIX, CIX, K-IX i 3-S. Integrujemy sieci w Śródmieściu i Podgórzu. Wspólnie z SGT S.A. w marcu wdrożyliśmy usługę najwyższej jakości telewizji kablowej JAMBOX w technologii IPTV oraz VoD. Ostatnie wdrożenie w maju to najnowocześniejsza platforma VoIP, która obsługuje przenośność numerów telefonicznych oraz obsługę własnej numeracji telefonicznej. Wchodzimy w usługi Tiple-Play.

W 2012 uruchamiamy światłowód w kanalizacji TP S.A. łączący nasze sieci w Śródmieściu, Podgórzu i Woli Duchackiej oraz budujemy kilka sieci lokalnych w Podgórzu.

W 2012 likwidujemy dział techniki biurowej i skupiamy się na rozwoju sieci światłowodowych i usług.

W latach 2013 oraz 2014 trwa rozbudowa sieci światłowodowych we Woli Duchackiej i Podgórzu łącząc nowo powstałe inwestycje mieszkaniowe. Budujemy na zamówienie dedykowane łącza światłowodowe dla firm w Śródmieściu.

http://pxs.pl/

Firma LANET powstała w kwietniu 2002 roku. Jest bardzo prężnie działającą na rynku usług telekomunikacyjnych w aglomeracji warszawskiej. Od lipca 2010 po połączeniu z firmą ETNET ulegli przekształceniu w spółkę z o.o. i obecnie działają jako Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne LANET Sp. z o.o.

http://ptlanet.pl/

Firma Raczek.net jest dostawca usługi stałego dostępu do Internetu na terenie miasta i okolicy Głogówka. Firma świadczy Klientom wysokiej jakości usługi telekomunikacyjne przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

http://www.glogowek.net/strona/raczek-start.html

REDE Sp. z o.o. już od 10 lat zajmuje się dostarczaniem internetu. Swoim zasięgiem obejmuje większość powiatu Wrocławskiego, oraz kilkadziesiąt wsi i miasteczek wokół Wrocławia. Posiadają swoje sieci światłowodowe i radiowe. Korzystają z dostępu do Wrocławskiej sieci internetowej co w sumie z ich siecią daje już kilkaset km światłowodów
i pokrycie zasięgiem radiowym na obszarze około 1 000 km2. W chwili obecnej ich sieć liczy sobie ponad 1500 aktywnych użytkowników i cały czas się rozrasta.

http://rede.net.pl/

RWD PROSPECT sp. z o.o. jest firmą informatyczną działającą na rynku już 25 lat. Zatrudnia około 50 osób. Podstawową dziedziną działalności firmy jest świadczenie usług w zakresie dostarczania internetu, telewizji i telefonii.

Od 15 lat jesteśmy operatorem i dostawcą internetu, dysponujemy stosownym zezwoleniem z UKE. Zapewniamy szerokopasmowy dostęp do internetu zarówno osobom fizycznym jak i podmiotom gospodarczym oraz instytucjom. Docieramy blisko 2.500 odbiorców. Naszym Klientom oferujemy również dostęp do cyfrowej telefonii stacjonarnej poprzez sieć internetową (technologia VoIP). W tym zakresie również posiadamy uprawnienia i status operatora.

Firma RWD PROSPECT jest także autorem programu informatycznego: System Monitoringu powodziowego. Jest on przeznaczony do bieżącego pomiaru oraz prognozowania stanu wody w rzekach w sytuacjach zagrożenia. Jest ważnym i bardzo przydatnym narzędziem w działalności sztabów kryzysowych. Na przełomie 2009/2010 roku firma opracowała także Automatyczny System Telefonicznego Powiadamiania Mieszkańców”, który jest programem autonomicznym, wspierającym i rozszerzającym działalność w zakresie monitorowania i ostrzegania osób zainteresowanych przed powodzią.

Ważną dziedziną działalności firmy jest świadczenie usług fiskalnych, które nieprzerwanie kontynuujemy od początku istnienia firmy. Na rynku firm oferujących kasy fiskalne firma nasza zajmuje czołowe miejsce na terenie byłego woj. tarnowskiego. W swojej opiece mamy obecnie ok. 3 tys. kas i urządzeń fiskalnych. W efekcie firma RWD PROSPECT stała się uznanym partnerem największych i najbardziej znaczących producentów oraz importerów urządzeń fiskalnych na rynku krajowym.

Jako firma specjalizująca się w szeroko rozumianej informatyce, nieprzerwanie od 25 już lat świadczymy usługi związane z informatyzacją przedsiębiorstw. W dziedzinie tej RWD PROSPECT wykonuje wszelkie prace i czynności począwszy od sprzedaży sprzętu komputerowego poprzez sprzedaż i wdrożenie oprogramowania aż do budowy okablowania strukturalnego a następnie serwisowania sprzętu komputerowego oraz systemu. W efekcie, spełniamy funkcje integratora i oddajemy n na koniec swojemu Klientowi w pełni funkcjonujący system informatyczny – „pod klucz”.

W odnowionej siedzibie firmy mieści się także salon handlowy, który prezentuje atrakcyjną ofertę towarową. Można zakupić m.in. sprzęt komputerowy, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, kasy i urządzenia fiskalne oraz akcesoria komputerowe. Na życzenie klienta dowolnie konfigurujemy sprzęt na poczekaniu, doradzamy zarówno odnośnie wyboru sprzętu komputerowego jak też najbardziej optymalnego oprogramowania oraz urządzenia fiskalnego. W naszym salonie organizujemy cotygodniowe promocje na oferowany przez nas towar.

Dużym zainteresowaniem naszych Klientów cieszą się materiały eksploatacyjne a w śród nich: kartridże czarne i kolorowe do wszystkich rodzajów drukarek, tonery i taśmy barwiące, rolki papierowe do urządzeń rejestrujących i kas fiskalnych, papier komputerowy itp. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zawartą w kolejnych rozdziałach strony.

Mocną stroną firmy jest rozbudowany i profesjonalny SERWIS funkcjonujący we wszystkich głównych dziedzinach działalności spółki. W trosce o naszych klientów serwis urządzeń fiskalnych i monitoringu powodziowego działa całodobowo przez 7 dni w tygodniu natomiast serwis internetowy od poniedziałku do niedzieli – do godz. 20.00.

Firma oferuje także profesjonalne usługi porządkowe i utrzymywanie czystości w obiektach. Oferta dotyczy biur, magazynów oraz innych obiektów, w tym również o zaostrzonych wymogach sanitarnych jak np.: przychodnie lekarskie czy hurtownie leków. Ponadto proponujemy usługi towarzyszące takie jak utrzymywanie zieleni i strzyżenie trawników.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy i zachęcamy do korzystania z naszych usług.

http://www.prospect.pl

Firma Rafał Sławiński Sejnet świadczy usługi dostępu do Internetu, telefonii i telewizji w sieci Sejnet. Ponadto instaluje alarmy, monitoring wizyjny CCTV, anteny TV naziemnej i satelitarnej, domofony i inne.

http://www.sejnet.pl/

Firma Skynet Sp. z o.o. istnieje na rynku telekomunikacyjnym od 2002 roku oferując swoje usługi na terenie Warszawy oraz powiatów: Warszawskiego zachodniego, Pruszkowskiego i Piaseczyńskiego. W ciągu ponad osiemnastu lat działalności udało się nam pozyskać kilkadziesiąt tysięcy klientów indywidualnych oraz firm. Z powodzeniem współpracujemy w wieloma instytucjami państwowymi, placówkami edukacyjnymi, spółdzielniami oraz wspólnotami mieszkaniowymi. Ciągle powiększamy grono naszych klientów dostosowując swoją ofertę do szybko rozwijającego się rynku telekomunikacyjnego.

W kompleksowej ofercie usług telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych znajdą Państwo wysokiej jakości łącza internetowe, telewizję cyfrową oraz telefonię komórkową i stacjonarną. Dla wymagających klientów biznesowych oczekujących rozwiązań do zastosowań profesjonalnych przygotowaliśmy usługi internetowych łącz komercyjnych oraz usługi stacjonarnej telefonii cyfrowej. Oferujemy również usługi kolokacyjne, hostingowe oraz szybką i bezpieczną transmisję danych. Zajmujemy się również budową sieci światłowodowych oraz dzierżawą włókien. Obecnie posiadamy kilkaset kilometrów światłowodów położonych na terenie Warszawy oraz w powiatach Warszawskim Zachodnim, Pruszkowskim, Piaseczyńskim.

Firma Skynet jest członkiem założycielem Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej – organizacji zrzeszającej niezależnych operatorów internetowych. Jesteśmy również uczestnikami Polskiego węzła punktu wymiany ruchu internetowego PL-IX oraz Warszawskiego węzła wymiany ruchu internetowego KIX. Posiadamy bezpośrednie styki z sieciami międzynarodowymi operatorami telekomunikacyjnymi klasy Tier-1. Status LIR w RIPE NCC pozwala nam na sprawne zarządzanie i pozyskiwanie adresów IPv4 oraz IPv6.

Naszą ofertę kierujemy do osób o bardzo wysokich wymaganiach technicznych oraz jakościowych, jak również do osób pragnących poprawić jakość, niezawodność i bezpieczeństwo posiadanych łączy internetowych.

http://skynet.net.pl/

Firma Sumernet świadczy usługi dostępu do Internetu, telefonii i telewizji.

http://sumernet.pl/

TeleGo Sp. z o.o. 1 października 2019 r. przejęła usługi telekomunikacyjne od działającego od 2007 r. operatora, Novum S.A. Doświadczenie, umiejętność dostrzegania potrzeb klientów, zaufanie,  które przez lata pozyskał operator Novum S.A, jak również, inspiracja, motywacja i determinacja Telego Sp. z o.o. pozwoliły stworzyć, Operatora TeleGo, który jest teraz, jednym z liderów branży telekomunikacyjnej w Polsce.

TeleGO zapewnia pełen zakres usług, dający szereg możliwości i rozwiązań. Telefon stacjonarny – usługę WLR ( hurtowy dostęp do sieci Orange S.A,  w której operator przejmuje obsługę połączeń telefonicznych od innego operatora wraz z pobieraniem abonamentu), Telefon komórkowy w modelu MVNO, własną bazę numeracji abonenckiej,  dostęp do Internetu w technologii LTE, jak również, szeroko rozwiniętą usługę Teleopieki.

Celem działania TeleGO jest pełne zaspokojenie potrzeb i oczekiwań klientów w zakresie sprzedaży i świadczenia usług telekomunikacyjnych. Atutami firmy są wysoka jakość oraz profesjonalna obsługa klienta.

W codziennej pracy  TeleGO kieruje się następującymi wartościami:

 • uczciwość biznesowa wobec pracowników i klientów – podejmujemy zgodne z etyką działania oraz promujemy najkorzystniejsze dla jednostki rozwiązania biznesowe,
 • innowacyjność rozwiązań – nieustająco poszukujemy nowych oraz doskonalimy już istniejące produkty, dążąc do optymalnego dostosowania ich do potrzeb klientów,
 • wysoka kultura organizacyjna i jasno określone zasady współpracy – dbamy o pozytywne relacje ze współpracownikami, klientami oraz partnerami biznesowymi, kierując się przejrzystym kodeksem działań.

http:/telego.pl/

Telnap Telecom Sp. z o.o. od ponad dwudziestu lat zajmuje się budową infrastruktury teletechnicznej w oparciu o światłowody. Świadczą usługi zarówno dla największych operatorów telekomunikacyjnych, jak i dużych i średnich przedsiębiorstw. Bazują na własnej – jednej z największych sieci światłowodowych w aglomeracji warszawskiej. Mają ponad 500 kilometrów własnych światłowodów, zakończonych w bardzo zróżnicowanych lokalizacjach blisko użytkownika końcowego i zakończenia sieci w ponad 450 biurowcach. Dzięki temu usługi uruchamiają bardzo szybko i sprawnie, często bez konieczności czekania na zezwolenia i bez udziału pośredników.

http://www.telnaptelecom.eu/

TELNET to firma oferująca kompleksowy pakiet usług teleinformatycznych. Pragniemy na bazie naszych doświadczeń zapewnić Państwu optymalne warunki współpracy, a także udostępnić szereg nowoczesnych rozwiązań. Nasze usługi zapewniają wsparcie, nadzór, bezpieczeństwo oraz niezawodne działanie infrastruktury informatycznej. Będąc niezależnym operatorem telekomunikacyjnym świadczymy usługi dostępu do Internetu. Umowa, którą z nami zawierasz nie zawiera „haczyków”, które bardzo często znajdziesz u dużych dostawców Internetu w Polsce.

Posiadamy własną sieć teleinformatyczną na terenie powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego oraz części powiatu Mieleckiego. Oferujemy szybki, swobodny dostęp do nieprzebranych multimedialnych zasobów Internetu bez żadnych ograniczeń czasowych, czy limitów danych. Działając na rynku usług IT realizujemy obsługę firm, począwszy od zapewnienia dostaw wysokiej klasy sprzętu, zorganizowaniu bazy technicznej, szerokopasmowego dostępu do Internetu aż po sprawowanie opieki nad infrastrukturą informatyczną i merytoryczne wsparcie techniczne. Telnet to firma, która dbając o ciągle doskonalenie usług stawia na pogłębianie wiedzy zespołu, gwarantując najwyższa jakość obsługi oraz spełnienie oczekiwań Klientów. Bezprzewodowa Sieć Internetowa TelNet w Ropczycach zbudowana została w oparciu o zaawansowane technologicznie urządzenia radiowe Wi-Fi umożliwiające stały szerokopasmowy dostęp do Internetu.

W chwili obecnej korzystamy z kilku niezależnych łącz światłowodowych o łącznej przepustowości ponad 10Gbps połączonych protokołem BGP-4, co zapewnia praktycznie bezawaryjny dostęp do sieci Internet. Posiadamy własną sieć radiową, oraz światłowodową. Bierzemy udział w projektach ogólnopolskich, dzięki czemu jesteśmy w większości węzłów wymiany ruchu w Polsce jak: PLIX,KIX,EPIX,TPIX,AC-X,i innych. Posiadamy własną pulę adresów IP. Jesteśmy w stanie dostarczyć łącza dostosowane do indywidualnych wymagań, jak również zestawić transmisję, czy wydzierżawić włókna światłowodowe.

https://www.telnet.r-ce.pl/

tepsanet nowaccy logo

TEPSANET jest firmą telekomunikacyjną świadczącą usługi transmisji danych, dostępu do Internetu, telefonii stacjonarnej i mobilnej, TV w oparciu o własną sieć teletransmisyjną. Doświadczenie wykwalifikowanych specjalistów i wdrażanie coraz to nowszych technologii pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie dla instytucji państwowych, samorządowych, oświatowych jak i osób prywatnych.
Strona www: https:www.tepsanet.pl

https:www.tepsanet.pl/

Firma Tonetic Group S.A. powstała w celu realizacji projektu jakim jest budowa nowoczesnej sieci światłowodowej oraz świadczenie usług telekomunikacyjnych na najwyższym poziomie. Wyróżnikiem na tle konkurencji jest troska o dostarczenie Klientom efektywnej usługi w postaci najnowocześniejszego i najszybszego łącza światłowodowego.

Pierwszy etap pod nazwą „Wołomin-Światłowód” zakłada rozpoczęcie działalności na terenie powiatu wołomińskiego od miasta Wołomin i najbliższych okolic (Kobyłka, Duczki, Zagościniec, Stare Lipiny, Nowe Lipiny, Lipinki, Stare Grabie, Nowe Grabie). Ma polegać na dostarczaniu klientom prywatnym oraz firmom:
– dostępu do Internetu światłowodowego najwyższej jakości;
– cyfrowej telewizji Full HD wraz z obszerną biblioteką filmów VOD;
– telefonii cyfrowej, stacjonarnej i komórkowej;
– transmisji danych.

https://www.wirtualny-wolomin.pl/

TYGRYS.NET – sieć telekomunikacyjna dostarczająca najwyższej jakości usługi multimedialne na terenie Rumi. Zarządzana przez lokalnego operatora – firmę NOWATEL. Sp. Z o. o. Konsekwentnie buduje sieć w oparciu o najnowsze rozwiązania teleinformatyczne oraz własne, unikatowe oprogramowanie do monitorowania sprawności każdego elementu sieci.

http://www.tygrys.net/

TVK TELKA to firma telekomunikacyjna z trzydziestoletnią historią. Od samego początku jest przedsięwzięciem tylko i wyłącznie polskim. Stawiamy na nowoczesne technologie i innowacyjność. Naszym klientom zapewniamy dostęp do licznych usług telekomunikacyjnych w najnowocześniejszej technologii światłowodowej.

Kompleksowo obsługujemy, budynki biurowe i mieszkalne zapewniając w nich infrastrukturę telekomunikacyjną: internet, telewizję cyfrową i IPTV, telefonię cyfrową, domofony, monitoring i systemy multimedialne.

https://www.tvk.pl/

wiknet logo

STUDIO WIK zapewnia szybki, stały dostęp do Internetu. Ponad 25 lat obecności na rynku pozwala im zaproponować pewne, dobrze dopasowane usługi dla klientów indywidualnych, instytucji oraz firm. Niezależnie od skali, zawsze z równie wielkim zapałem i zaangażowaniem, dając z siebie 100% wiedzy i umiejętności.

www.wiknet.pl

gt air&ocean logo

Najwyższym priorytetem jest dla nas wysoka jakość świadczonych usług oraz satysfakcja Klientów. Nasze podejście znajduje potwierdzenie między innymi w licznych referencjach i zrealizowanych projektach oraz posiadanych certyfikatach i wyróżnieniach, między innymi: ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, HACCP, Firma z zasadami, Trans.eu Certified Carrier, Trans.eu Certified Forwarder, Gepard Biznesu 2016, Gazele Puls Biznesu 2016, 2017, 2018, 2019, Diamenty Miesięcznika Forbes 2018, 2019, 2020, Menedżer Roku 2018.

Od ponad 20 lat budujemy doświadczenie, które owocuje ciągłym rozwojem naszej organizacji. Systematycznie udoskonalamy usługi w obszarze spedycji, transportu krajowego i transportu międzynarodowego, logistyki i magazynowania, organizowania przepraw promowych oraz adaptowania infrastruktury informatycznej i systemów do dynamicznie postępujących wymagań branżowych.

https://www.grupatransportowa.pl/

isp4trucks_logo
erzeczoznawcy logo
Potrzebujesz sprawnej i rzetelnej wyceny szkody komunikacyjnej czy wyceny wartości samochodu? A może otrzymałeś zaniżoną wycenę szkody z OC? Zaufaj profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem! Prezentujemy rzeczoznawstwo nowej generacji, w którym kluczową rolę odgrywa kompleksowość usług, szybkość działania i nieograniczona mobilność. Oferujemy wyceny wartości rynkowej, oceny powypadkowe, oceny stanu technicznego samochodu, prognozy wartości rezydualnych, a także konsultacje i analizy szkód. Zapewniamy konkurencyjne ceny obliczone na każdą kieszeń.
Działamy na rynku od 2000 roku, łącząc tradycje profesjonalnego rzeczoznawstwa z nowatorskim podejściem do realizacji każdego zlecenia. Naszym największym atutem jest doświadczony zespół ponad 160 rzeczoznawców działających na terenie całej Polski. Docieramy w każdy zakątek kraju, by podjąć się nawet najbardziej skomplikowanej wyceny szkód komunikacyjnych. Bez względu na to, czy jest Ci potrzebny rzeczoznawca samochodowy w Warszawie, Katowicach, Szczecinie czy Gdańsku, zapewnimy Ci wycenę naprawy samochodu w najkrótszym możliwym terminie. Doskonale wiemy, że zależy Ci na czasie, dlatego działamy w ekspresowym tempie. Dzięki zdalnej współpracy i ogólnopolskiej mobilności jesteśmy przygotowani do obsługi wielu złożonych zadań jednocześnie. Nasz Dział Logistyczny czuwa nad terminową realizacją każdego zlecenia, a efekty pracy każdego rzeczoznawcy są dodatkowo szczegółowo weryfikowane przed przekazaniem opinii. Dzięki temu nasi zleceniodawcy mają stuprocentową gwarancję w pełni wiarygodnych i sprawdzonych wycen pojazdów.

https://erzeczoznawcy.eu/