Uprzejmie informujemy, że zgodnie z decyzją Kapituły Polskiego Kapitału z dnia 03.10.2023 o nadaniu prawa do używania ZNAKU POLSKI KAPITAŁ upoważniamy firmę CFC Sp. z o.o. do używania znaku w dniach od 01.10.2023 do 31.09.2024 r.

CFC jest operatorem kablowym z polskim kapitałem, dostarczającym usługi telekomunikacyjne osobom prywatnym i małym firmom. Założona została w 2012 roku w Olsztynie. Obszar działalności skupia się na terenie województwa warmińsko- mazurskiego.
Ich sieć liczy ponad 500 km i dzięki zadowoleniu abonentów stale się powiększa.
Twórcy CFC Sp. z o.o. od początku przyświecała idea stworzenia firmy opartej na nowoczesnych technologiach. Ponad 20-letnie doświadczenie zarówno właściciela firmy, jak i wielu członków zespołu w dziedzinie telewizji i Internetu sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować odbiorcom najwyższej jakości Internet światłowodowy oraz telewizję cyfrową w technologii IP. Produkty te dostępne są dla Państwa w pakiecie lub indywidualnie. Zostając naszym abonentem, cieszyć się będziesz z telewizji cyfrowej w jakości HD i 4K oraz niezawodnym, szybkim Internetem światłowodowym.
https://cfc.net.pl
Tel. +48 732 004 002
mail: biuro@cfc.net.pl